| Model | Couplings |
|---|---|
| Bore Diameter | 38mm-155mm, Customizable |
| Structure | Flexible |
| Type | Elastic Coupling |
| Transport Package | Carton |
| Model | Couplings |
|---|---|
| Bore Diameter | 38mm-155mm, Customizable |
| Structure | Flexible |
| Type | Elastic Coupling |
| Transport Package | Carton |
| Model | Couplings |
|---|---|
| Bore Diameter | 38mm-155mm, Customizable |
| Structure | Flexible |
| Type | Elastic Coupling |
| Transport Package | Carton |
| Model | Couplings |
|---|---|
| Bore Diameter | 38mm-155mm, Customizable |
| Structure | Flexible |
| Type | Elastic Coupling |
| Transport Package | Carton |
| Model | Couplings |
|---|---|
| Bore Diameter | 38mm-155mm, Customizable |
| Structure | Flexible |
| Type | Elastic Coupling |
| Transport Package | Carton |
| Model | Couplings |
|---|---|
| Bore Diameter | 38mm-155mm, Customizable |
| Structure | Flexible |
| Type | Elastic Coupling |
| Transport Package | Carton |
| Model | Couplings |
|---|---|
| Bore Diameter | 38mm-155mm, Customizable |
| Structure | Flexible |
| Type | Elastic Coupling |
| Transport Package | Carton |
| Product Name | Swashplate Piston Motor |
|---|---|
| Key Words | Tapered Piston Motor, Variable Displacement Piston Motor |
| Application | Marine Machinery, Agricultural Amachinery |
| Displacement | 80cm³/rev |
| Flange | 4 Holes |
| Product Name | Telescopic Cylinder |
|---|---|
| Keywords | Rebuilding Hydraulic Cylinder、Hydraulic Ram Cylinder |
| Application | Unloading Platform |
| Color | Custom |
| Warrenty | 12 Months |
| Product Name | Piston Motor |
|---|---|
| Key Words | Axial Piston Motor, Fixed Displacement Piston Motor |
| Application | Mining Machinery, Construction Amachinery |
| Displacement | 28cm³/rev |
| Flange | 4 Holes |