| Model | Couplings |
|---|---|
| Bore Diameter | 38mm-155mm, Customizable |
| Structure | Flexible |
| Type | Elastic Coupling |
| Transport Package | Carton |
| Model | Couplings |
|---|---|
| Bore Diameter | 38mm-155mm, Customizable |
| Structure | Flexible |
| Type | Elastic Coupling |
| Transport Package | Carton |
| Model | Couplings |
|---|---|
| Bore Diameter | 38mm-155mm, Customizable |
| Structure | Flexible |
| Type | Elastic Coupling |
| Transport Package | Carton |
| Model | Couplings |
|---|---|
| Bore Diameter | 38mm-155mm, Customizable |
| Structure | Flexible |
| Type | Elastic Coupling |
| Transport Package | Carton |
| Model | Couplings |
|---|---|
| Bore Diameter | 38mm-155mm, Customizable |
| Structure | Flexible |
| Type | Elastic Coupling |
| Transport Package | Carton |
| Model | Couplings |
|---|---|
| Bore Diameter | 38mm-155mm, Customizable |
| Structure | Flexible |
| Type | Elastic Coupling |
| Transport Package | Carton |
| Model | Couplings |
|---|---|
| Bore Diameter | 38mm-155mm, Customizable |
| Structure | Flexible |
| Type | Elastic Coupling |
| Transport Package | Carton |
| Product Name | Hydraulic Gear Motor |
|---|---|
| Key Words | Gear Motor Pump, Gear Pump With Motor |
| Speed Range | 600-2400 RPM |
| Use | Oil And Gas And Drilling Equipment |
| Weight | 40 KG |
| Product Name | Swash Plate Piston Motor |
|---|---|
| Key Words | Axial Piston Motor, Fixed Displacement Piston Motor |
| Application | Mining Machinery, Construction Amachinery |
| Displacement | 32cm³/rev |
| Shaft | DIN 5480 Spline Shaft |
| Product Name | Piston Motor |
|---|---|
| Key Words | Axial Piston Motor, Fixed Displacement Piston Motor |
| Application | Mining Machinery, Construction Amachinery |
| Displacement | 28cm³/rev |
| Flange | 4 Holes |