| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη βαλβίδα ελέγχου υδραυλικής αντλίας |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Βαλβίδα ανίχνευσης φορτίου υδραυλικής αντλίας |
| Τύπος | Ανταλλακτικά για υδραυλική εμβολοφόρο αντλία |
| Συμβατή αντλία | Η σειρά Rexroth A11VO |
| Εφαρμογή | Γεωργικά Μηχανήματα, Μηχανήματα Μεταλλείων |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | υδραυλικός κινητήρας, τσιμούχα λαδιού υδραυλικού κινητήρα |
| Εύρος Ταχύτητας | 400-3000 σ.α.λ |
| Αρχή | Υδραυλική δύναμη |
| Χρήση | Μηχανήματα κατασκευής |
| Ονομαστική πίεση | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Περονοφόρα/Εκσκαφείς/Τρακέρ/Άλλα |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική Εμβολοφόρο Αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | αντλίες vikings, αντλία εμβόλου άξονα |
| Έκδοση φλάντζας | UNI (3 οπές στερέωσης) |
| Εκτόπισμα | 40 ec/rev |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική ΒΑΛΒΙΔΑ ΕΛΕΓΧΟΥ |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Σωληνοειδές - χρησιμοποιημένη κατευθυντική βαλβίδα ελέγχου |
| Εφαρμογή | Γεωργικά Μηχανήματα, Βιομηχανικός Εξοπλισμός |
| MOQ | 1 τεμ |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος, χάλυβας, μπρούτζος και άλλα |