| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλικός κινητήρας μετάδοσης κίνησης, μειωτήρας χαμηλής ταχύτητας |
| Εκτόπισμα | 4,2 ml/r |
| Μέγιστη ροπή | 20 nm |
| Περιστροφή | Αναστρεπτός |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλικός κινητήρας μετάδοσης κίνησης, Υδραυλικός κινητήρας χαμηλών στροφών |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 400 έως 3000 σ.α.λ |
| Βάρος | 10 κιλά |
| Κατεύθυνση περιστροφής | αμφίδρομος |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλικός κινητήρας μετάδοσης κίνησης, μειωτήρας χαμηλής ταχύτητας |
| Εκτόπισμα | 4,2 ml/r |
| Μέγιστη ροπή | 20 nm |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | εξωτερικός κινητήρας μετάδοσης, κινητήρας υψηλής ταχύτητας |
| Πίεση | 270-300 bar |
| Περιστροφή | Αμφίδρομος |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | εξωτερικός κινητήρας μετάδοσης κίνησης, υδραυλικός κινητήρας μετάδοσης κίνησης |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Εφαρμογή | μηχανή χύτευσης με έγχυση |
| Προσαρμόσιμο | Ναί |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Κινητήρας μετάδοσης, εξωτερική γραναζωτή αντλία |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Χρώμα | Μαύρο, προσαρμόσιμο |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Μοντέλα κινητήρων υδραυλικών γραναζιών, Κινητήρας υψηλής ταχύτητας |
| Μέγιστη ονομαστική πίεση | φραγμός 207 |
| Διαλείπων | 245 Bar |
| Εύρος Ταχύτητας | 600-2400 σ.α.λ |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | υδραυλικός κινητήρας, τσιμούχα λαδιού υδραυλικού κινητήρα |
| Εύρος Ταχύτητας | 400-3000 σ.α.λ |
| Αρχή | Υδραυλική δύναμη |
| Χρήση | Μηχανήματα κατασκευής |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας έμβολο |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Κινητήρας εμβόλου υψηλής ταχύτητας, κινητήρας αξονικού εμβόλου |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας, μηχανήματα κατασκευής |
| Εκτόπισμα | 55 cm³/στροφ |
| Ρουλεμάν | Πρότυπο |
| Εσωτερική δομή | σετ εργαλείων gerolor |
|---|---|
| Τύπος | Κινητήρας εξωτερικού γραναζιού |
| Βουνό | μπουλόνι 4 |
| Πηγή ενέργειας | Υδραυλικό λάδι |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |