| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική Εμβολοφόρο Αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | αντλίες vikings, αντλία εμβόλου άξονα |
| Έκδοση φλάντζας | UNI (3 οπές στερέωσης) |
| Εκτόπισμα | 40 ec/rev |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική Εμβολοφόρο Αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Εμβολοφόρος αντλία εκσκαφέα, αξονική εμβόλων αντλία |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα Κατασκευών, Μηχανήματα Μεταλλείων, Γεωργικά Μηχανήματα |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Δομή | Αξιακό έμβολο |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική Εμβολοφόρο Αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | ακτινική αντλία εμβόλου, αντλία εμβόλου υψηλής πίεσης |
| MOQ | 1 |
| Χρώμα | Κίτρινος, εξατομικεύσιμος |
| Χρήση | Γκρέιντερ με κινητήρα |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική Εμβολοφόρο Αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | αντλία αξονικού εμβόλου bosch rexroth, αντλία ακτινικού εμβόλου hawe |
| Χρήση | Συνδεδεμένο φορτηγό απορριμμάτων |
| Εγγύηση | 12 Μήνες |
| Χρώμα | Κίτρινο / Προσαρμόσιμο |
| Όνομα προϊόντος | γεωργικός υδραυλικός κύλινδρος |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλικός κύλινδρος βαρέως τύπου, συγκολλημένοι κύλινδροι υδραυλικοί κύλινδροι |
| Υλικό | Χάλυβα ή άλλα |
| Χρώμα | Κόκκινο, Μαύρο, Κίτρινο, Κόκκινο, Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Σκαπτικό Μηχάνημα, Γεωργικό Μηχάνημα |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |