| Productnaam | Hydraulische zuigerpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Vikingen pompen, aszuigerpomp |
| Flensversie | UNI (3 montagegaten) |
| Verplaatsing | 40 ec/omw |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Productnaam | Hydraulische zuigerpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Graafmachinezuigerpomp, axiale zuigerpomp |
| Sollicitatie | Bouwmachines, mijnbouwmachines, landbouwmachines |
| Materiaal | Gietijzer |
| Structuur | Axial zuiger |
| Productnaam | Hydraulische zuigerpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | radiale zuigerpomp, hogedrukzuigerpomp |
| MOQ | 1 |
| Kleur | Geel, klantgericht |
| Gebruik | Motorrijder |
| Productnaam | Hydraulische zuigerpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | bosch rexroth axiale zuigerpomp, hawe radiale zuigerpomp |
| Gebruik | Gelaagd dumptruck |
| Garantie | 12 maanden |
| Kleur | Geel / Aanpasbaar |
| Productnaam | landbouwkundige hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Zwaar uitgevoerde hydraulische cilinder, gelaste cilinders Hydraulische cilinders |
| Materiaal | van staal of van andere stoffen |
| Kleur | Rood, zwart, geel, rood, aangepast |
| Sollicitatie | Slootmachine, landbouwmachine |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |
| Model | Koppelingen |
|---|---|
| Boringdiameter | 38 mm-155 mm, aanpasbaar |
| Structuur | Flexibele |
| Type | Elastische koppeling |
| Transportpakket | karton |