| Productnaam | Aftermarket hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | permco hydraulische tandwielpomp, spuittandwielpomp |
| Materiaal | Gietijzer |
| Kleur | Zwart/aanpassing |
| aanpassen | JA/OEM |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | Gietijzeren hydraulische tandwielpompen / hydraulische tandwielpomp voor tractoren |
| Markt | John Deere hydraulische vervangende aftermarket-tandwielpomp |
| Kleur | Aanpasbaar |
| aanpassen | JA/OEM |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | Parker-pomp Equivalente/hydraulische systemen Hydraulische tandwielpomp |
| Materiaal | Gietijzer |
| Type | Externe pompen |
| Verenigbaar | PGP-tandwielpomp |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Gietijzeren tandwielpomp, externe tandwielpomp |
| Type | externe toestelpomp |
| sollicitatie | Technische voertuigen, landbouwmachines |
| materiaal | Gietijzer |
| Productnaam | Commerciële hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | Parker D-serie tandwielpomp, Parker aluminium tandwielpomp |
| Kleur | Zwart |
| aanpassen | Ja |
| Nominale verplaatsing (ml/r)) | 32 |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | soorten hydraulische tandwielpompen, hydraulische hogedruktandwielpomp, rexroth hydraulische tandwie |
| Maximale nominale druk | 245bar |
| Verplaatsingswaaier | 44,3 ml/r -147,5 ml/r |
| Snelheidsbereik | 400-2400 tpm |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Tandwielpomp voor tractoren, hydraulische tandwielpompen van gietijzer, tandwielpomp met stabiele ui |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Verplaatsingswaaier | 33,58 ml/omw. - 201,5 ml/omw |
| Maximale nominale druk | 207 bar |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Gietijzeren tandwielpomp, Parker tandwielpomp |
| Sollicitatie | bouwmachines, landbouwmachines |
| Materiaal | Gietijzer |
| Garantie | 12 maanden |
| Toepassingen | Machines Productie |
|---|---|
| Onderhoud | Periodieke inspectie |
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
| Nominale druk | 20 MPa |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Maasvorm | Extern betrokken |
|---|---|
| Tandflank | Rechte tand |
| Tandkromme | Ingewikkeld |
| Stroom | Hydraulisch |
| Toepassingen | Machines Productie |