| Productnaam | Dumptruck Hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Enkele hydraulische cilinder, kleine hydraulische cilinder |
| Materiaal | Staal/andere maatwerk |
| Garantie | 12 maanden |
| MOQ | 1 st |
| Productnaam | Dumptruck Hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Enkele hydraulische cilinder, kleine hydraulische cilinder |
| Materiaal | Staal/andere maatwerk |
| Garantie | 12 maanden |
| MOQ | 1 st |
| Productnaam | Dumptruck Hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Enkele hydraulische cilinder, kleine hydraulische cilinder |
| Materiaal | van staal of van andere stoffen |
| Garantie | 12 maanden |
| MOQ | 1 st |
| Slaglengte | 1500-3500 mm of op maat |
|---|---|
| Cilinderdiameter | 150-220 mm of aangepast |
| Werkdruk | 18MPa~22MPa |
| Materiaal | Staal/andere maatwerk |
| Afdichtingstype | Afdichtingen van nitrilrubber |
| Productnaam | Dumptruck Hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Enkele hydraulische cilinder, kleine hydraulische cilinder |
| Materiaal | van staal of van andere stoffen |
| Garantie | 12 maanden |
| MOQ | 1 st |
| Productnaam | Dump Trucks Hydraulische Cilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Tractorcilinder, oogstmachinecilinder |
| Slaglengte | 5 cm-100.000 mm, aangepast |
| Cilinderdiameter | 40 mm-380 mm, aangepast |
| Het werkpers | 18MPa~22MPa |
| Productnaam | Hydraulische cilinders van dumptrucks |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydraulisch cilinder, olie hydraulisch, hydraulische ram |
| Montage | Oorbel, flens, aanpasbaar |
| Slaglengte | Aangepast |
| Garantie | 12 maanden |
| Materiaal | van staal of van andere stoffen |
|---|---|
| Slaglengte | 150–2500 mm of op maat |
| Montagetype | Tap, oorbel, flens of andere |
| Cilindertype | Telescopische cilinder |
| Cilinderdiameter | 150-220 mm of aangepast |
| Productnaam | Dump Trucks Hydraulische Cilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische cilinder heffen/hydraulische stuurcilinder |
| Slaglengte | 5 cm-100.000 mm, aangepast |
| Cilinderdiameter | 40 mm-380 mm, aangepast |
| Het werkpers | 18MPa~22MPa |
| Sollicitatie | Dump trucks |
|---|---|
| testrapport van machines | Mits |
| Productnaam | Hydraulische cilinder |
| Functie | Injectieolie |
| Garantie | 1 jaar |