| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische aandrijfmotor, reductiemotor met laag toerental |
| Verplaatsing | 4,2 ml/omw |
| Max.koppel | 20 nm |
| Rotatie | Omkeerbaar |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische aandrijfmotor, hydraulische motor met laag toerental |
| Bedrijfssnelheid | 400 tot 3000 tpm |
| Gewicht | 10 kg |
| Rotatierichting | bidirectioneel |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische aandrijfmotor, reductiemotor met laag toerental |
| Verplaatsing | 4,2 ml/omw |
| Max.koppel | 20 nm |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | externe reductiemotor, hogesnelheidsreductiemotor |
| Druk | 270-300 bar |
| Rotatie | Tweeweg |
| Kleur | Zilver |
| Productnaam | Hydraulische motor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | externe reductiemotor, hydraulische reductiemotor |
| Materiaal | Aluminium |
| Sollicitatie | spuitgietmachine |
| Aanpasbaar | Ja |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | reductiemotor, externe tandwielpomp |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Materiaal | Gietijzer |
| Kleur | Zwart, klantgericht |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Modellen met hydraulische reductiemotor, hogesnelheidsreductiemotor |
| Maximale nominale druk | 207 bar |
| Met tussenpozen | 245 bar |
| Snelheidsbereik | 600-2400 tpm |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydraulische motor, hydraulische motoroliekeerring |
| Snelheidsbereik | 400-3000 tpm |
| Beginsel | Hydraulisch vermogen |
| Gebruik | Bouwmachines |
| Productnaam | Hydraulische zuigermotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hoge snelheid zuigermotor, axiale zuigermotor |
| Sollicitatie | Graafmachines, bouwmachines |
| Verplaatsing | 55cm³/omw |
| Lagers | Standaard |
| Interne structuur | gerolor versnellingsset |
|---|---|
| Type | Externe reductiemotor |
| Inzetten | bout 4 |
| Stroombron | Hydraulische olie |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |