| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Tahrik Motoru, düşük hızlı dişli motor |
| Yer değiştirme | 4,2 ml/dak |
| Maksimum tork | 20 deniz mili |
| Döndürme | Geri dönüşümlü |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Tahrik Motoru, Düşük Devirli Hidrolik Motor |
| Çalışma hızı | 400 - 3000 RPM |
| Ağırlık | 10 kg |
| Rotasyon yönü | çift yönlü |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Tahrik Motoru, düşük hızlı dişli motor |
| Yer değiştirme | 4,2 ml/dak |
| Maksimum tork | 20 deniz mili |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | harici dişli motor, yüksek hızlı dişli motor |
| Basınç | 270-300 bar |
| Döndürme | Çift Yön |
| Renk | Gümüş |
| Ürün Adı | Hidrolik motor |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | harici dişli motor, hidrolik dişli motor |
| Malzeme | Alüminyum |
| Başvuru | enjeksiyon kalıplama makinesi |
| Özelleştirilebilir | Evet |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | dişli motor, harici dişli pompa |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Malzeme | Dökme demir |
| Renk | Siyah, özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik dişli motor modelleri, Yüksek hızlı dişli motor |
| Maksimum nominal basınç | 207 bar |
| Aralıklı | 245 Bar |
| Hız aralığı | 600-2400 devir/dakika |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidrolik motor, hidrolik motor yağ keçesi |
| Hız aralığı | 400-3000 devir/dakika |
| Prensip | Hidrolik güç |
| Kullanmak | İnşaat makineleri |
| Ürün Adı | Hidrolik Piston Motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Yüksek Hızlı Pistonlu Motor, Eksenel Pistonlu Motor |
| Başvuru | Kazı makineleri, inşaat makineleri |
| Yer değiştirme | 55cm³/dev |
| Rulmanlar | Standart |
| İç yapı | gerolor dişli seti |
|---|---|
| Tip | Dış Dişli Motoru |
| Takılmak | 4 Cıvata |
| Güç Kaynağı | Hidrolik yağı |
| Ürün adı | Hidrolik dişli motoru |