| Ürün Adı | Hidrolik motor |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Dişli tipi hidrolik motor, Yüksek hızlı dişli motor |
| Maksimum Hız | 2400 rpm'ye kadar |
| Renk | Siyah, özelleştirilebilir |
| Özellikler | Yüksek Basınç |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Parker hidrolik dişli motor, düşük hızlı hidrolik dişli motor |
| Yer değiştirme | 6,2 ml/dak |
| Nominal hız | 1500 dev/dak |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | dişli hidrolik motor, harici dişli motor |
| Malzeme | Alüminyum |
| Başvuru | Araç Kaldırma Platformu |
| Adedi | 1 |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | harici dişli motor, yüksek hızlı dişli motor |
| Nominal Hız | 1500 dev/dak |
| Basınç | 270-300 bar |
| Özelleştirme | Evet |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Tahrik Motoru, düşük hızlı dişli motor |
| Maksimum tork | 20 deniz mili |
| Garanti | 1 Yıl |
| Malzeme | Alüminyum |
| Ürün Adı | Hidrolik Piston Motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Eğik Plakalı Tip Pistonlu Motor, Değişken Deplasmanlı Pistonlu Motor |
| Başvuru | Deniz Makineleri, Madencilik Ekipmanları |
| Yer değiştirme | 28-1000cm³/dev |
| Flanş | 4 Delik veya 8 Delik |
| Ürün Adı | Hidrolik Piston Motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Pistonlu Motor, Hidrolik Pistonlu Motor |
| Başvuru | Kazı makineleri, inşaat makineleri |
| Yer değiştirme | 56cm³/dev |
| nominal tork | 356 N・m |
| Ürün Adı | Hidrolik Piston Motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Eksenel Pistonlu Motor, Yüksek Torklu Pistonlu Motor |
| Başvuru | Transit Mikser, Ekskavatör, Yol Silindiri |
| Yer değiştirme | 105cm³/dev |
| Garanti Hizmeti | 12 Ay |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | OMR hidrolik motor, Yüksek hızlı, düşük torklu hidrolik motor |
| Yer değiştirme | 6,2 ml/dak |
| Özelleştirme | Evet |
| Ambalaj | Karton Kutu |
| Ürün Adı | Dış Dişli Motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidrolik dişli motor, yüksek torklu dişli motor |
| Malzeme | Dökme demir |
| Kullanmak | Kaldırma ekipmanları |
| Renk | Siyah, özelleştirilebilir |