| Ürün Adı | Forklift Dişli Pompası |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | pozitif deplasmanlı dişli pompa/dişli pompa sorun giderme |
| Malzeme | Alüminyum |
| Yer değiştirme | Özelleştirilebilir |
| Uyumlu | Çeşitli Forkliftler Hidrolik Pompalar |
| Montaj tipi | Flanş Montajı |
|---|---|
| Malzeme | alüminyum alaşımı |
| Özelleştirme | Destekleniyor |
| Şaft tipi | Kamalı / Anahtarlı |
| Başvuru | Forkliftler |
| Nominal Basınç | Alüminyum |
|---|---|
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Forklift/Ekskavatör/Traktör/Diğerleri |
| Nominal Basınç | 20mpa |
|---|---|
| Kurulum modu | Flanş montajı |
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
| Şartname | 36*20*18 |
| Diş Yan Tarafı | Düz Diş |
| Nominal Basınç | Alüminyum |
|---|---|
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Forklift/Ekskavatör/Traktör/Diğerleri |
| Nominal Basınç | Alüminyum |
|---|---|
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Forklift/Ekskavatör/Traktör/Diğerleri |
| Uygulamalar | Makine İmalatı |
|---|---|
| Bakım | Periyodik Muayene |
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
| Nominal Basınç | 20mpa |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Ürün adı | Volvo Dişli Pompası |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Ekskavatör Tamir Atölyeleri, Ağır Makina Satış Sonrası Servis |
| Malzeme | İyi |
| Tip | OEM dişli pompası |
| Başvuru | Ekskavatör Onarım Yedek Parçaları |
| Ürün Adı | Hidrolik dış dişli pompası |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | eşmerkezli hidrolik dişli pompa, endüstriyel dişli pompa |
| Malzeme | Alüminyum |
| Basınç | 20-25MPA |
| Örnek | Evet |
| Nominal Basınç | Alüminyum |
|---|---|
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Hs Kodu | 8413602290 |