| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
|---|---|
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Makineler |
| Maksimum Akış Hızı | 500-3000 rpm |
| Ürün Adı | Alüminyum Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | bucher/hyva dişli pompa, Forklift Hidrolik Sistemi |
| Malzeme | Alüminyum |
| Anma Basıncı (MPa) | 20 |
| Maksimum Basınç (Mpa) | 25 |
| Ürün Adı | Dişli Tipi Hidrolik Pompa |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | mini hidrolik dişli pompa, hidrolik dişli pompa |
| Malzeme | Alüminyum |
| Renk | Siyah |
| özelleştirmek | Evet |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidrolik motor, hidrolik motor yağ keçesi |
| Hız aralığı | 400-3000 devir/dakika |
| Prensip | Hidrolik güç |
| Kullanmak | İnşaat makineleri |
| Ürün Adı | Piston pompası yedek parçaları |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parça Değişimi, Pistonlu Pompa Parçaları Tamiri |
| Waranty | 6-12 ay |
| Malzeme | Dökme, Sfero, çelik, bronz ve diğerleri |
| İşlev | Tamamen Değiştirilebilir |
| Ürün Adı | Hidrolik motor |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Dişli tipi hidrolik motor, Yüksek hızlı dişli motor |
| Maksimum Hız | 2400 rpm'ye kadar |
| Renk | Siyah, özelleştirilebilir |
| Özellikler | Yüksek Basınç |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Tahrik Motoru, düşük hızlı dişli motor |
| Yer değiştirme | 4,2 ml/dak |
| Maksimum tork | 20 deniz mili |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Şartname | 45X30X30cm |
|---|---|
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Makineler |
| Maksimum Akış Hızı | 500-3000 rpm |
| Boyut | 12 ay |
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
|---|---|
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Makineler |
| Maksimum Akış Hızı | 500-3000 rpm |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |