| Ürün Adı | Hidrolik Pistonlu Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Vikings pompaları, eksen pistonlu pompa |
| Flanş Versiyonu | UNI (3 Montaj Deliği) |
| Yer değiştirme | 40 EC/dev |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Ürün adı | Hidrolik Pistonlu Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Ekskavatör Pistonlu Pompa, Eksenel Pistonlu Pompa |
| Başvuru | İnşaat Makinaları, Maden Makinaları, Tarım Makinaları |
| Malzeme | İyi |
| Yapı | eksenel piston |
| Ürün Adı | Hidrolik Pistonlu Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Radyal pistonlu pompa, yüksek basınçlı pistonlu pompa |
| Adedi | 1 |
| Renk | Sarı, Özelleştirilebilir |
| Kullanım | Motorlu kimse |
| Ürün Adı | Hidrolik Pistonlu Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | bosch rexroth eksenel pistonlu pompa, hawe radyal pistonlu pompa |
| Kullanmak | Eklemli Çöp Kamyonu |
| Garanti | 12 Ay |
| Renk | Sarı / Özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | Tarımsal hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Ağır Hizmet Tipi Hidrolik Silindir, Kaynaklı Silindirler Hidrolik Silindirler |
| Malzeme | Çelik veya diğer |
| Renk | Kırmızı, Siyah, Sarı, Kırmızı, Özel |
| Başvuru | Kanal Açma Makinesi, Tarım Makinesi |
| Modeli | Kaplinler |
|---|---|
| Delik Çapı | 38mm-155mm, Özelleştirilebilir |
| Yapı | Esnek |
| Tip | Elastik Kaplin |
| Taşıma Paketi | karton |
| Modeli | Kaplinler |
|---|---|
| Delik Çapı | 38mm-155mm, Özelleştirilebilir |
| Yapı | Esnek |
| Tip | Elastik Kaplin |
| Taşıma Paketi | karton |
| Modeli | Kaplinler |
|---|---|
| Delik Çapı | 38mm-155mm, Özelleştirilebilir |
| Yapı | Esnek |
| Tip | Elastik Kaplin |
| Taşıma Paketi | karton |
| Modeli | Kaplinler |
|---|---|
| Delik Çapı | 38mm-155mm, Özelleştirilebilir |
| Yapı | Esnek |
| Tip | Elastik Kaplin |
| Taşıma Paketi | karton |
| Modeli | Kaplinler |
|---|---|
| Delik Çapı | 38mm-155mm, Özelleştirilebilir |
| Yapı | Esnek |
| Tip | Elastik Kaplin |
| Taşıma Paketi | karton |