| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa tłokowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pompy Wikingów, pompa tłokowa osi |
| Wersja kołnierzowa | UNI (3 otwory montażowe) |
| Przemieszczenie | 40 ec/obr |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa tłokowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Pompa tłokowa koparki, pompa tłokowa osiowa |
| Aplikacja | Maszyny budowlane, maszyny górnicze, maszyny rolnicze |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Struktura | Tłok osiowy |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa tłokowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | promieniowa pompa tłokowa, wysokociśnieniowa pompa tłokowa |
| MOQ | 1 |
| Kolor | Żółty, Możliwość dostosowania |
| Stosowanie | Równiarka samojezdna |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa tłokowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Osiowa pompa tłokowa Bosch Rexroth, promieniowa pompa tłokowa Hawe |
| Używać | Zespolony wózek do zrzucania odpadów |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kolor | Żółty / Możliwość dostosowania |
| Nazwa produktu | cylinder hydrauliczny rolniczy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Siłownik hydrauliczny o dużej wytrzymałości, cylindry spawane Cylindry hydrauliczne |
| Tworzywo | Stal lub inna |
| Kolor | Czerwony, czarny, żółty, czerwony, niestandardowe |
| Aplikacja | Maszyna do rowów, maszyna rolnicza |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |