| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczny silnik napędowy, silnik przekładniowy o niskiej prędkości |
| Przemieszczenie | 4,2 ml/obr |
| Maks. moment obrotowy | 20 nm |
| Obrót | Odwracalny |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczny silnik napędowy, silnik hydrauliczny o niskiej prędkości obrotowej |
| Prędkość robocza | 400 do 3000 obr./min |
| Waga | 10 kg |
| Kierunek obrotu | dwukierunkowy |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczny silnik napędowy, silnik przekładniowy o niskiej prędkości |
| Przemieszczenie | 4,2 ml/obr |
| Maks. moment obrotowy | 20 nm |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | silnik z przekładnią zewnętrzną, silnik z przekładnią szybkoobrotową |
| Ciśnienie | 270-300 barów |
| Obrót | DWUKROTNY |
| Kolor | Srebrny |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | silnik z przekładnią zewnętrzną, silnik z przekładnią hydrauliczną |
| Tworzywo | Aluminium |
| Aplikacja | wtryskarka |
| Możliwość dostosowania | Tak |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | motoreduktor, zewnętrzna pompa zębata |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Kolor | Czarny, konfigurowalny |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Modele hydraulicznych motoreduktorów, szybki motoreduktor |
| Maksymalne ciśnienie znamionowe | 207 barów |
| Przerywany | 245 barów |
| Zakres prędkości | 600-2400 obr./min |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | silnik hydrauliczny, uszczelka olejowa silnika hydraulicznego |
| Zakres prędkości | 400-3000 obr./min |
| Zasada | Moc hydrauliczna |
| Używać | Maszyny budowlane |
| Nazwa produktu | Silnik tłokowy hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik tłokowy o dużej prędkości, silnik tłokowy osiowy |
| Aplikacja | Koparka, maszyny budowlane |
| Przemieszczenie | 55cm³/obr |
| Namiar | Standard |
| Struktura wewnętrzna | zestaw przekładni Gerolora |
|---|---|
| Typ | Zewnętrzny silnik przekładniowy |
| Uchwyt | 4 Śruba |
| Źródło zasilania | Olej hydrauliczny |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |