| Nazwa produktu | Pojemnik hydrauliczny ciężarówki |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Pojedynczy cylinder hydrauliczny, mały cylinder hydrauliczny |
| Tworzywo | Stal/inne niestandardowe |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| MOQ | 1 szt |
| Nazwa produktu | Pojemnik hydrauliczny ciężarówki |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Pojedynczy cylinder hydrauliczny, mały cylinder hydrauliczny |
| Tworzywo | Stal/inne niestandardowe |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| MOQ | 1 szt |
| Nazwa produktu | Pojemnik hydrauliczny ciężarówki |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Pojedynczy cylinder hydrauliczny, mały cylinder hydrauliczny |
| Tworzywo | Stal lub inna |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| MOQ | 1 szt |
| Długość udaru | 1500-3500 mm lub niestandardowe |
|---|---|
| Średnica cylindra | 150-220 mm lub niestandardowe |
| Ciśnienie pracy | 18 MPa ~ 22 MPa |
| Tworzywo | Stal/inne niestandardowe |
| Typ uszczelnienia | Uszczelki z kauczuku nitrylowego |
| Nazwa produktu | Pojemnik hydrauliczny ciężarówki |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Pojedynczy cylinder hydrauliczny, mały cylinder hydrauliczny |
| Tworzywo | Stal lub inna |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| MOQ | 1 szt |
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny wywrotki |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Cylinder ciągnika, cylinder kombajnu |
| Długość udaru | 5 cm-100 000 mm, niestandardowe |
| Średnica cylindra | 40 mm-380 mm, niestandardowe |
| Prasa robocza | 18 MPa ~ 22 MPa |
| Nazwa produktu | Cylindry hydrauliczne do wywrotek |
|---|---|
| Słowa kluczowe | cylinder hydrauliczny, olej hydrauliczny, siłownik hydrauliczny |
| Montowanie | Kolczyk, kołnierz, konfigurowalny |
| Długość udaru | Dostosowane |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Tworzywo | Stal lub inna |
|---|---|
| Długość udaru | 150–2500 mm lub niestandardowe |
| Typ mocowania | Czop, kolczyk, kołnierz lub inny |
| Typ cylindra | Cylinder teleskopowy |
| Średnica cylindra | 150-220 mm lub niestandardowe |
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny wywrotki |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Siłownik hydrauliczny podnoszenia/cylinder hydrauliczny układu kierowniczego |
| Długość udaru | 5 cm-100 000 mm, niestandardowe |
| Średnica cylindra | 40 mm-380 mm, niestandardowe |
| Prasa robocza | 18 MPa ~ 22 MPa |
| Aplikacja | Duck Trucks |
|---|---|
| raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Gwarancja | 1 rok |