| Ürün adı | Çöp kamyonu hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Tek Hidrolik Silindir, Küçük Hidrolik Silindir |
| Malzeme | Çelik/Diğer Özel |
| Garanti | 12 ay |
| Adedi | 1 adet |
| Ürün adı | Çöp kamyonu hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Tek Hidrolik Silindir, Küçük Hidrolik Silindir |
| Malzeme | Çelik/Diğer Özel |
| Garanti | 12 ay |
| Adedi | 1 adet |
| Ürün adı | Çöp kamyonu hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Tek Hidrolik Silindir, Küçük Hidrolik Silindir |
| Malzeme | Çelik veya diğer |
| Garanti | 12 ay |
| Adedi | 1 adet |
| İnme uzunluğu | 1500-3500 mm veya Özel |
|---|---|
| Silindir çapı | 150-220mm veya Özel |
| Çalışma Basıncı | 18MPa~22MPa |
| Malzeme | Çelik/Diğer Özel |
| Sızdırmazlık Tipi | Nitril kauçuk contalar |
| Ürün adı | Çöp kamyonu hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Tek Hidrolik Silindir, Küçük Hidrolik Silindir |
| Malzeme | Çelik veya diğer |
| Garanti | 12 ay |
| Adedi | 1 adet |
| Ürün adı | Damperli Kamyonlar Hidrolik Silindir |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Traktör silindiri, biçerdöver silindiri |
| İnme uzunluğu | 5cm-100000mm, Özel |
| Silindir çapı | 40mm-380mm, Özel |
| iş basın | 18MPa~22MPa |
| Ürün adı | Damperli Kamyon Hidrolik Silindirleri |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidrolik silindir, yağ hidrolik, Hidrolik koç |
| Montaj | Küpe, Flanş, Özelleştirilebilir |
| İnme uzunluğu | Özelleştirilmiş |
| Garanti | 12 ay |
| Malzeme | Çelik veya diğer |
|---|---|
| İnme uzunluğu | 150–2500 mm veya özel |
| Montaj Tipi | Muylu, Küpe, Flanş veya diğer |
| Silindir Tipi | Teleskopik silindir |
| Silindir çapı | 150-220mm veya Özel |
| Ürün adı | Damperli Kamyonlar Hidrolik Silindir |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Kaldırma Hidrolik Silindiri/Direksiyon Hidrolik Silindiri |
| İnme uzunluğu | 5cm-100000mm, Özel |
| Silindir çapı | 40mm-380mm, Özel |
| iş basın | 18MPa~22MPa |
| Başvuru | Damperli kamyon |
|---|---|
| makine test raporu | Tedarik edilen |
| Ürün adı | Hidrolik Silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Garanti | 1 Yıl |