| Ürün Adı | Satış Sonrası Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | permco hidrolik dişli pompa, Püskürtme dişli pompası |
| Malzeme | Dökme demir |
| Renk | Siyah/Özelleştirme |
| özelleştirmek | EVET/OEM |
| Ürün Adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Dökme Demir Hidrolik Dişli Pompalar/Traktör Hidrolik Dişli Pompası |
| Pazar | John Deere Hidrolik Yedek Satış Sonrası Dişli Pompası |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| özelleştirmek | EVET/OEM |
| Ürün Adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Parker Pompa Eşdeğeri/hidrolik sistemler Hidrolik Güç Dişli Pompası |
| Malzeme | Dökme demir |
| Tip | Harici Pompalar |
| Uyumlu | PGP Dişli Pompa |
| Ürün adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Dökme Demir Dişli Pompa, Dış Dişli Pompa |
| Tip | Dış dişli pompası |
| Başvuru | Mühendislik Araçları, Tarım Makineleri |
| Malzeme | İyi |
| Ürün Adı | Ticari Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | parker d serisi dişli pompa, parker alüminyum dişli pompa |
| Renk | Siyah |
| özelleştirmek | Evet |
| Nominal Yer Değiştirme (ml/r)) | 32 |
| Ürün adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidrolik dişli pompa çeşitleri, yüksek basınçlı hidrolik dişli pompa, rexroth hidrolik dişli pompa |
| Maksimum nominal basınç | 245bar |
| Yer değiştirme aralığı | 44,3 ml/devir -147,5 ml/devir |
| Hız Aralığı | 400-2400 devir/dakika |
| Ürün adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Traktör dişli pompası, dökme demir hidrolik dişli pompalar, kararlı çıkış dişli pompası |
| Garanti Süresi | 12 ay |
| Yer değiştirme aralığı | 33,58 ml/r-201,5 ml/r |
| Maksimum nominal basınç | 207 bar |
| Ürün adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Dökme Demir Dişli Pompa, Parker Dişli Pompa |
| Başvuru | inşaat makineleri, tarım makineleri |
| Malzeme | İyi |
| Garanti | 12 ay |
| Uygulamalar | Makine İmalatı |
|---|---|
| Bakım | Periyodik Muayene |
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
| Nominal Basınç | 20mpa |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Örgü Formu | Harici Bağlantılı |
|---|---|
| Diş Yan Tarafı | Düz Diş |
| Diş Eğrisi | dahil etmek |
| Güç | Hidrolik |
| Uygulamalar | Makine İmalatı |