| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία aftermarket |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Αντλία υδραυλικού γραναζιού permco, Αντλία με γρανάζια ψεκασμού |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Χρώμα | Μαύρο/προσαρμογή |
| Προσαρμογή | ΝΑΙ/ΚΑΕ |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Υδραυλικές αντλίες γραναζιών από χυτοσίδηρο/Υδραυλική αντλία τρακτέρ |
| Αγορά | Ανταλλακτική υδραυλική αντλία γραναζιού John Deere Aftermarket |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Προσαρμογή | ΝΑΙ/ΚΑΕ |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Parker Pump Ισοδύναμα/υδραυλικά συστήματα Hydraulic Power Gear Pump |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Τύπος | Εξωτερικές Αντλίες |
| Σύμφωνος | PGP Gear Pump |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Αντλία γραναζιών από χυτοσίδηρο, εξωτερική γραναζωτή αντλία |
| Τύπος | εξωτερική αντλία εργαλείων |
| εφαρμογή | Μηχανικά Οχήματα, Γεωργικά Μηχανήματα |
| υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Όνομα προϊόντος | Εμπορική υδραυλική γραναζωτή αντλία |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | γραναζωτή αντλία parker d series, γραναζωτή αντλία αλουμινίου parker |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Προσαρμογή | Ναί |
| Ονομαστική μετατόπιση (ml/r)) | 32 |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | τύποι αντλιών υδραυλικών γραναζιών, υδραυλική γραναζωτή αντλία υψηλής πίεσης, υδραυλική γραναζωτή αν |
| Μέγιστη ονομαστική πίεση | 245 bar |
| Σειρά μετατοπίσεων | 44,3 ml/r -147,5 ml/r |
| Εύρος Ταχύτητας | 400-2400 σ.α.λ |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | γραναζωτή αντλία τρακτέρ, αντλίες υδραυλικών γραναζιών από χυτοσίδηρο, γραναζωτή αντλία σταθερής εξό |
| Περίοδος Εγγύησης | 12 μήνες |
| Σειρά μετατοπίσεων | 33,58 ml/r-201,5 ml/r |
| Μέγιστη ονομαστική πίεση | φραγμός 207 |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Αντλία γραναζιών από χυτοσίδηρο, γραναζωτή αντλία Parker |
| Εφαρμογή | μηχανήματα κατασκευών, γεωργικά μηχανήματα |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Εφαρμογές | Κατασκευή μηχανημάτων |
|---|---|
| Συντήρηση | Περιοδικός Έλεγχος |
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Ονομαστική πίεση | 20 mpa |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Σχήμα πλέγματος | Εξωτερική δέσμευση |
|---|---|
| Πλαίσιο δοντιού | Ίσιο δόντι |
| Στροφή δοντιού | Involute |
| Εξουσία | Υδραυλικός |
| Εφαρμογές | Κατασκευή μηχανημάτων |