| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Κινητήρας μετάδοσης, εξωτερική γραναζωτή αντλία |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Χρώμα | Μαύρο, προσαρμόσιμο |
| Όνομα προϊόντος | Πιλοτική αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλική πιλοτική αντλία, βοηθητική πιλοτική αντλία |
| Βέλτιστη ταχύτητα | 1500-2500 r/min |
| Χρώμα | Ασήμι |
| MOQ | 1 |
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Μηχανήματα |
| Μέγιστος ρυθμός ροής | 500-3000 στροφές ανά λεπτό |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλικός κινητήρας μετάδοσης κίνησης, μειωτήρας χαμηλής ταχύτητας |
| Εκτόπισμα | 4,2 ml/r |
| Μέγιστη ροπή | 20 nm |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλικός κινητήρας τύπου γραναζιού, Κινητήρας υψηλής ταχύτητας |
| Μέγιστη Ταχύτητα | Μέχρι 2400 στροφές ανά λεπτό |
| Χρώμα | Μαύρο, προσαρμόσιμο |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή πίεση |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Κινητήρας μετάδοσης, Υδραυλικός Κινητήρας Υψηλής Ταχύτητας |
| Εύρος Ταχύτητας | 400-2400 σ.α.λ |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Χρήση | Μηχανήματα εξόρυξης και ανασκαφής |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλικός κινητήρας OMR, Υδραυλικός κινητήρας υψηλής ταχύτητας χαμηλής ροπής |
| Εκτόπισμα | 6,2 ml/r |
| Προσαρμογή | Ναί |
| Συσκευασία | Κουτί από χαρτόνι |