| Όνομα προϊόντος | Γραναζωτή αντλία περονοφόρου |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Αντιμετώπιση προβλημάτων αντλίας γραναζιού θετικού μετατόπισης/αντλίας γραναζιών |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Εκτόπισμα | Προσαρμόσιμο |
| Σύμφωνος | Διάφορα Περονοφόρα Υδραυλικές Αντλίες |
| Τύπος τοποθέτησης | Στήριγμα φλάντζας |
|---|---|
| Υλικό | κράμα αργιλίου |
| Προσαρμογή | Υποστηρίζεται |
| Τύπος άξονα | Νάρθηκα / Πλήκτρα |
| Εφαρμογή | Forklift φορτηγά |
| Ονομαστική πίεση | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Περονοφόρα/Εκσκαφείς/Τρακέρ/Άλλα |
| Ονομαστική πίεση | 20 mpa |
|---|---|
| Λειτουργία εγκατάστασης | Στήριξη φλάντζας |
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 36*20*18 |
| Πλαίσιο δοντιού | Ίσιο δόντι |
| Ονομαστική πίεση | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Περονοφόρα/Εκσκαφείς/Τρακέρ/Άλλα |
| Ονομαστική πίεση | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Περονοφόρα/Εκσκαφείς/Τρακέρ/Άλλα |
| Εφαρμογές | Κατασκευή μηχανημάτων |
|---|---|
| Συντήρηση | Περιοδικός Έλεγχος |
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Ονομαστική πίεση | 20 mpa |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Όνομα προϊόντος | Αντλία εργαλείων της VOLVO |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Συνεργεία εκσκαφέων, Εξυπηρέτηση μετά την πώληση βαρέων μηχανημάτων |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Τύπος | Αντλία μετατροπής OEM |
| Εφαρμογή | Ανταλλακτικά Επισκευής Εκσκαφέα |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική εξωτερική αντλία ταχυτήτων |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | ομόκεντρη υδραυλική αντλία γραναζιών, βιομηχανική γραναζωτή αντλία |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Πίεση | 20-25MPa |
| Δείγμα | Ναί |
| Ονομαστική πίεση | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Κωδικός Hs | 8413602290 |