| Όνομα προϊόντος | εξωτερική αντλία εργαλείων |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | υδραυλική γραναζωτή αντλία, γραναζωτή αντλία parker, γραναζωτή αντλία pompa |
| Περίοδος Εγγύησης | 12 μήνες |
| Χρώμα | Μαύρο, προσαρμόσιμο |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | αντλία με γρανάζια parker, περιστροφική γραναζωτή αντλία, αντλία γραναζιών από χυτοσίδηρο |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Εφαρμογή | Εφοδιαστικό μηχανισμό |
| Περίοδος Εγγύησης | 1 Έτος |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
|---|---|
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Μηχανήματα |
| Μέγιστος ρυθμός ροής | 500-3000 στροφές ανά λεπτό |
| Σέρβις μετά την εγγύηση | 12 μήνες |
| Όνομα προϊόντος | 7029122052 Διπλή Υδραυλική Αντλία |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Αντικατάσταση Parker, Αντικατάσταση Parker |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Τύπος | υδραυλική αντλία εργαλείων |
| Εφαρμογή | Επισκευή βαρέων μηχανημάτων |
| Όνομα προϊόντος | Αντλία εργαλείων της VOLVO |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Συνεργεία εκσκαφέων, Εξυπηρέτηση μετά την πώληση βαρέων μηχανημάτων |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Τύπος | Αντλία μετατροπής OEM |
| Εφαρμογή | Ανταλλακτικά Επισκευής Εκσκαφέα |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Αντλία γραναζιών από χυτοσίδηρο, εξωτερική γραναζωτή αντλία |
| Τύπος | εξωτερική αντλία εργαλείων |
| Εφαρμογή | Μηχανικά Οχήματα, Γεωργικά Μηχανήματα |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Μηχανήματα |
| Μέγιστος ρυθμός ροής | 500-3000 στροφές ανά λεπτό |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Αντλία γραναζιών από χυτοσίδηρο, γραναζωτή αντλία Parker |
| Εφαρμογή | μηχανήματα κατασκευών, γεωργικά μηχανήματα |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Μηχανήματα |
| Μέγιστος ρυθμός ροής | 500-3000 στροφές ανά λεπτό |
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Μηχανήματα |
| Μέγιστος ρυθμός ροής | 500-3000 στροφές ανά λεπτό |