| Productnaam | externe toestelpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydraulische tandwielpomp, parker tandwielpomp, pompa tandwielpomp |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Kleur | Zwart, klantgericht |
| Materiaal | Gietijzer |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Parker tandwielpomp, roterende tandwielpomp, gietijzeren tandwielpomp |
| Materiaal | Gietijzer |
| Sollicitatie | Buitenschaafmachine |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
|---|---|
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Machines |
| Maximale stroomsnelheid | 500-3000 t/min |
| Na garantieservice | 12 maanden |
| Productnaam | 7029122052 Hydraulische pomp met dubbele versnelling |
|---|---|
| Trefwoorden | Parker-vervanging, Parker-vervanging |
| Materiaal | Gietijzer |
| Type | toestel hydraulische pomp |
| Sollicitatie | Reparatie van zware machines |
| Productnaam | Volvo-Toestelpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | Reparatiewerkplaatsen voor graafmachines, after-sales service voor zware machines |
| Materiaal | Gietijzer |
| Type | OEM-versnellingspomp |
| Sollicitatie | Onderdelen voor de reparatie van graafmachines |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Gietijzeren tandwielpomp, externe tandwielpomp |
| Type | externe toestelpomp |
| Sollicitatie | Technische voertuigen, landbouwmachines |
| Materiaal | Gietijzer |
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
|---|---|
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Machines |
| Maximale stroomsnelheid | 500-3000 t/min |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Gietijzeren tandwielpomp, Parker tandwielpomp |
| Sollicitatie | bouwmachines, landbouwmachines |
| Materiaal | Gietijzer |
| Garantie | 12 maanden |
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
|---|---|
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Machines |
| Maximale stroomsnelheid | 500-3000 t/min |
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
|---|---|
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Machines |
| Maximale stroomsnelheid | 500-3000 t/min |