| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | Externe tandwielpomp/hydraulische tandwielpomp van Parker |
| Materiaal | Gietijzer |
| Kleur | Zwart/aanpassing |
| Pas aan | JA/OEM |
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
|---|---|
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Machines |
| Maximale stroomsnelheid | 500-3000 t/min |
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
|---|---|
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Machines |
| Maximale stroomsnelheid | 500-3000 t/min |
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
|---|---|
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Machines |
| Maximale stroomsnelheid | 500-3000 t/min |
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
|---|---|
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Machines |
| Maximale stroomsnelheid | 500-3000 t/min |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Tandwielpomp voor tractoren, hydraulische tandwielpompen van gietijzer, tandwielpomp met stabiele ui |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Verplaatsingswaaier | 33,58 ml/omw. - 201,5 ml/omw |
| Maximale nominale druk | 207 bar |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | soorten hydraulische tandwielpompen, hydraulische hogedruktandwielpomp, rexroth hydraulische tandwie |
| Maximale nominale druk | 245bar |
| Verplaatsingswaaier | 44,3 ml/r -147,5 ml/r |
| Snelheidsbereik | 400-2400 tpm |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Gietijzeren tandwielpomp, externe tandwielpomp |
| Type | externe toestelpomp |
| sollicitatie | Technische voertuigen, landbouwmachines |
| materiaal | Gietijzer |
| Productnaam | Hydraulische tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Gietijzeren tandwielpomp, Parker tandwielpomp |
| sollicitatie | Technische voertuigen (dumpers, kranen, veegmachines), landbouwmachines |
| materiaal | Gietijzer |
| Garantie | 12 maanden |
| Productnaam | dubbele toestelpomp |
|---|---|
| Trefwoorden | PTO-tandwielpomp/hydraulische oliepomp met roterende tandwieloverbrenging |
| materiaal | Gietijzer |
| Functies | Betrouwbaar/eenvoudig te bedienen |
| Verenigbaar | Volvo -graafmachine |