| Productnaam | Meertraps hydraulische cilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Telescopische hulscilinder/holle hydraulische cilinder |
| Coating | Gekroomd |
| Gebruik | Vuilniswagen, sanitaire voertuigen |
| Het werkpers | 16-32 MPa |
| Productnaam | Meertraps hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | roestvrijstalen hydraulische cilinder, hydraulische cilinder van graafmachine, hydraulische cilinder |
| Bedrijfstemperatuur | -40*C t/m +120C |
| Hardheid van het staafoppervlak | HRC48-54 |
| Verfkleur | Zwart, geel, blauw, bruin. Aanpasbaar |
| Productnaam | Meertraps hydraulische cilinder |
|---|---|
| Sleutelwoorden | meertrapscilinder, dubbelwerkende cilinder, hydrocilinders |
| Verpakking | Houten |
| Slaglengte | 30 mm - 14100 mm, aanpasbaar |
| Verfkleur | Zwart, geel, blauw, bruin. Aanpasbaar |
| Productnaam | Telescopische hydraulische ram |
|---|---|
| Trefwoorden | Elektrische telescopische cilinder/hydraulische cilinder van graafmachine |
| Coating | Gekroomd |
| Gebruik | Vuilniswagen, sanitaire voertuigen |
| Het werkpers | 160-320 bar |
| Productnaam | Meertraps telescopische cilinders voor de landbouw |
|---|---|
| Trefwoorden | Houten kloofcilinder, meertraps telescopische hydraulische cilinders voor landbouwmachines |
| Slaglengte | 5cm-1000oomm,aangepast |
| Cilinderdiameter | 40 mm-380 mm, aangepast |
| Het werkpers | 7/14/16/21/31,5 MPa 37,5/63 MPa, enz. |
| Productnaam | Meertrapscilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische hefcilinder, cilinder voor houtkloof |
| Bore Dia | aangepast |
| Staafdia | aangepast |
| Sollicitatie | Landbouwmachines |
| Productnaam | ineenschuivende hydraulische cilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Cilinder Parker/Hyva hydraulische cilinder |
| Sollicitatie | Bouwmachines / Landbouwmachines / Sanitaire voorzieningen en speciale voertuigen |
| Bore Dia | aangepast |
| Staafdia | aangepast |
| Productnaam | Meertraps telescopische hydraulische cilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Typen hydraulische cilinders, hydraulische cilinder voor graafmachines |
| Sollicitatie | Bouwmachines Voertuigen Hydraulische cilinders |
| Fase | aangepast |
| Kleur | aangepast |
| Productnaam | Zwaar uitgevoerde meertraps hydraulische cilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische cilinderkrik, hefcilinder |
| Sollicitatie | Mechanische hydraulische cilinder voor zware voertuigen |
| Fase | aangepast |
| Montagetype | Oorbel, flens, gaffel, voet, tap, aanpasbaar |
| Productnaam | Telescopische cilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische cilinder herbouwen, hydraulische ramcilinder |
| Sollicitatie | Ontladingsplatform |
| Kleur | aangepast |
| Garantie | 12 maanden |