| Fabrikant | Runhe Hydrauliek |
|---|---|
| Verplaatsing | 25 cm³/omw |
| Debiet (@2000 tpm) | 50 l/min. |
| Snelheid | 2000-3000 t/min |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hulppilootpomp, tandwielpilootpomp |
| Verenigbaarheid | 100% |
| Nominale verplaatsing | 10-15 ml/omw |
| Volumetrische efficiëntie | ≥% 92 |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | pilot-tandwielpomp, graafmachine-pilotpomp |
| Volumetrische efficiëntie | ≥%92 |
| Tanden | 13 |
| Drukhoek | 20 ° |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydraulische stuurpomp, stuurtandwielpomp |
| Materiaal | Gietijzer/nodulair gietijzer, staal, brons en andere |
| Garantie | 12 maanden |
| Soorten | Volledig uitwisselbaar met originele pomp |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische stuurpomp, extra stuurpomp |
| Optimale snelheid | 1500-2500 tpm |
| Kleur | Zilver |
| MOQ | 1 |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | piloottandwielpomp, extra pilootpomp |
| Gewicht | 6,3 kg |
| Snelheidsbereik | 600-3000 tpm |
| Garantie | 12 maanden |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | pilot-tandwielpomp, graafmachine-pilotpomp |
| Gebruik | Graafmachine |
| Gewicht | 2.1 kg |
| Nominale verplaatsing | 15 ml/omw |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | extra zuigerpomp, hydraulische stuurpomp |
| Gewicht | 3.1 kg |
| Gebruik | Graafmachine |
| Kleur | Zilver |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | piloottandwielpomp, piloottandwielpomp |
| Volumetrische efficiëntie | ≥%92 |
| Gewicht | 5,6 kg |
| Nominale verplaatsing | 16/4,5 ml/r |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydraulische pomp, hydraulische laadpomp voor graafmachines |
| Gewicht | 2.1 kg |
| Nominale verplaatsing | 26 ml/r |
| Kleur | Aanpasbaar |