| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Zewnętrzna pompa zębata/hydrauliczna pompa zębata Parker |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Kolor | Czarny/Dostosowanie |
| Dostosuj | TAK/OEM |
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
|---|---|
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Maszyneria |
| Maksymalne natężenie przepływu | 500-3000 obr / min |
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
|---|---|
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Maszyneria |
| Maksymalne natężenie przepływu | 500-3000 obr / min |
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
|---|---|
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Maszyneria |
| Maksymalne natężenie przepływu | 500-3000 obr / min |
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
|---|---|
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Maszyneria |
| Maksymalne natężenie przepływu | 500-3000 obr / min |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pompa zębata ciągnika, żeliwne hydrauliczne pompy zębate, stabilna pompa zębata wyjściowa |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Zakres przemieszczenia | 33,58ml/r-201,5 ml/r |
| Maksymalne ciśnienie znamionowe | 207 barów |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | typy hydraulicznych pomp zębatych, wysokociśnieniowa hydrauliczna pompa zębata, hydrauliczna pompa z |
| Maksymalne ciśnienie znamionowe | 245 barów |
| Zakres przemieszczenia | 44,3 ml/obr. -147,5 ml/obr |
| Zakres prędkości | 400-2400 obr./min |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Żeliwna pompa zębata, zewnętrzna pompa zębata |
| Typ | pompa biegów zewnętrznych |
| Aplikacja | Pojazdy inżynieryjne, maszyny rolnicze |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Żeliwna pompa zębata, pompa zębata Parker |
| Aplikacja | Pojazdy inżynieryjne (wywrotki, dźwigi, zamiatarki), maszyny rolnicze |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Nazwa produktu | pompa dwubiegowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Pompa zębata PTO/hydrauliczna pompa oleju przekładniowego z przekładnią obrotową |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Cechy | Niezawodny/łatwy w obsłudze |
| Zgodny | Volvo kopator |