| Nazwa produktu | pompa biegów zewnętrznych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | hydrauliczna pompa zębata, pompa zębata parkera, pompa zębata pompa |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Kolor | Czarny, konfigurowalny |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pompa zębata parkera, rotacyjna pompa zębata, żeliwna pompa zębata |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Aplikacja | Koparko-ładowarki |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
|---|---|
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Maszyneria |
| Maksymalne natężenie przepływu | 500-3000 obr / min |
| Serwis pogwarancyjny | 12 miesięcy |
| Nazwa produktu | 7029122052 Pompa hydrauliczna z podwójną przekładnią |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Wymiana Parkera, wymiana Parkera |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Typ | Pompy hydrauliczne biegów |
| Aplikacja | Naprawa maszyn ciężkich |
| Nazwa produktu | Pompa zębata Volvo |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Warsztaty naprawy koparek, serwis posprzedażny ciężkich maszyn |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Typ | Pompa z przyrządem OEM |
| Aplikacja | Części zamienne do naprawy koparek |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Żeliwna pompa zębata, zewnętrzna pompa zębata |
| Typ | pompa biegów zewnętrznych |
| Aplikacja | Pojazdy inżynieryjne, maszyny rolnicze |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
|---|---|
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Maszyneria |
| Maksymalne natężenie przepływu | 500-3000 obr / min |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Żeliwna pompa zębata, pompa zębata Parker |
| Aplikacja | maszyny budowlane, maszyny rolnicze |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
|---|---|
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Maszyneria |
| Maksymalne natężenie przepływu | 500-3000 obr / min |
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
|---|---|
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Maszyneria |
| Maksymalne natężenie przepływu | 500-3000 obr / min |