| Ürün adı | Dış dişli pompası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidrolik dişli pompa, parker dişli pompa, pompa dişli pompa |
| Garanti Süresi | 12 ay |
| Renk | Siyah, özelleştirilebilir |
| Malzeme | İyi |
| Ürün adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Parker dişli pompa, döner dişli pompa, dökme demir dişli pompa |
| Malzeme | İyi |
| Başvuru | Kazıcı Yükleyici |
| Garanti Süresi | 1 Yıl |
| Şartname | 45X30X30cm |
|---|---|
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Makineler |
| Maksimum Akış Hızı | 500-3000 rpm |
| Boyut | 12 ay |
| Ürün adı | 7029122052 Çift Dişli Hidrolik Pompa |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Parker Değişimi, Parker Değişimi |
| Malzeme | İyi |
| Tip | Döviz hidrolik pompası |
| Başvuru | Ağır makine tamiri |
| Ürün adı | Volvo Dişli Pompası |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Ekskavatör Tamir Atölyeleri, Ağır Makina Satış Sonrası Servis |
| Malzeme | İyi |
| Tip | OEM dişli pompası |
| Başvuru | Ekskavatör Onarım Yedek Parçaları |
| Ürün adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Dökme Demir Dişli Pompa, Dış Dişli Pompa |
| Tip | Dış dişli pompası |
| Başvuru | Mühendislik Araçları, Tarım Makineleri |
| Malzeme | İyi |
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
|---|---|
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Makineler |
| Maksimum Akış Hızı | 500-3000 rpm |
| Ürün adı | Hidrolik Dişli Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Dökme Demir Dişli Pompa, Parker Dişli Pompa |
| Başvuru | inşaat makineleri, tarım makineleri |
| Malzeme | İyi |
| Garanti | 12 ay |
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
|---|---|
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Makineler |
| Maksimum Akış Hızı | 500-3000 rpm |
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
|---|---|
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Makineler |
| Maksimum Akış Hızı | 500-3000 rpm |