| Nazwa produktu | Pompa zębata do wózka widłowego |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Rozwiązywanie problemów z pompą zębatą wyporową/pompą zębatą |
| Tworzywo | Aluminium |
| Przemieszczenie | Możliwość dostosowania |
| Zgodny | Różne pompy hydrauliczne do wózków widłowych |
| Rodzaj mocowania | Mocowanie kołnierzowe |
|---|---|
| Tworzywo | stop aluminium |
| Personalizacja | Utrzymany |
| Typ wału | Wielowypustowy / wpustowy |
| Aplikacja | wózki widłowe |
| Ciśnienie znamionowe | Aluminium |
|---|---|
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Wózek widłowy/koparka/ciągnik/inne |
| Ciśnienie znamionowe | 20mpa |
|---|---|
| Tryb instalacji | Montaż kołnierza |
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
| Specyfikacja | 36*20*18 |
| Bok zęba | Prosty ząb |
| Ciśnienie znamionowe | Aluminium |
|---|---|
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Wózek widłowy/koparka/ciągnik/inne |
| Ciśnienie znamionowe | Aluminium |
|---|---|
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Wózek widłowy/koparka/ciągnik/inne |
| Aplikacje | Produkcja Maszyn |
|---|---|
| Konserwacja | Przegląd okresowy |
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
| Ciśnienie znamionowe | 20mpa |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Nazwa produktu | Pompa zębata Volvo |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Warsztaty naprawy koparek, serwis posprzedażny ciężkich maszyn |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Typ | Pompa z przyrządem OEM |
| Aplikacja | Części zamienne do naprawy koparek |
| Nazwa produktu | Hydrauliczna pompa zębata zewnętrzna |
|---|---|
| Słowa kluczowe | koncentryczna hydrauliczna pompa zębata, przemysłowa pompa zębata |
| Tworzywo | Aluminium |
| Ciśnienie | 20-25MPA |
| Próbka | Tak |
| Ciśnienie znamionowe | Aluminium |
|---|---|
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Kod Hs | 8413602290 |