| Ciśnienie znamionowe | Aluminium |
|---|---|
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Wózek widłowy/koparka/ciągnik/inne |
| Przybory | Aluminium |
|---|---|
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Wózek widłowy/koparka/ciągnik/inne |
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
|---|---|
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Maszyneria |
| Maksymalne natężenie przepływu | 500-3000 obr / min |
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
|---|---|
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Maszyneria |
| Maksymalne natężenie przepływu | 500-3000 obr / min |
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
|---|---|
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Maszyneria |
| Maksymalne natężenie przepływu | 500-3000 obr / min |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | motoreduktor, zewnętrzna pompa zębata |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Kolor | Czarny, konfigurowalny |
| Ciśnienie znamionowe | Aluminium |
|---|---|
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Wózek widłowy/koparka/ciągnik/inne |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
|---|---|
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Maszyneria |
| Maksymalne natężenie przepływu | 500-3000 obr / min |
| Kompatybilność mediów | Olej hydrauliczny |
|---|---|
| Specyfikacja | 45X30X30cm |
| Osobliwość | Wysoka wydajność transmisji |
| Aplikacje | Maszyneria |
| Maksymalne natężenie przepływu | 500-3000 obr / min |