| Ονομαστική πίεση | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Περονοφόρα/Εκσκαφείς/Τρακέρ/Άλλα |
| Υλικά | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Περονοφόρα/Εκσκαφείς/Τρακέρ/Άλλα |
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Μηχανήματα |
| Μέγιστος ρυθμός ροής | 500-3000 στροφές ανά λεπτό |
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Μηχανήματα |
| Μέγιστος ρυθμός ροής | 500-3000 στροφές ανά λεπτό |
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Μηχανήματα |
| Μέγιστος ρυθμός ροής | 500-3000 στροφές ανά λεπτό |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Κινητήρας μετάδοσης, εξωτερική γραναζωτή αντλία |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Χρώμα | Μαύρο, προσαρμόσιμο |
| Ονομαστική πίεση | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Περονοφόρα/Εκσκαφείς/Τρακέρ/Άλλα |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Μηχανήματα |
| Μέγιστος ρυθμός ροής | 500-3000 στροφές ανά λεπτό |
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Μηχανήματα |
| Μέγιστος ρυθμός ροής | 500-3000 στροφές ανά λεπτό |