| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Μηχανήματα |
| Μέγιστος ρυθμός ροής | 500-3000 στροφές ανά λεπτό |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία αλουμινίου |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | αντλία γραναζιών bucher/hyva、Υδραυλικό σύστημα περονοφόρου ανυψωτικού |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Εκτιμημένη πίεση (MPA) | 20 |
| Μέγιστη πίεση (Mpa) | 25 |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική αντλία τύπου κιβωτίου |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | μίνι υδραυλική αντλία γραναζιών, υδραυλική αντλία γραναζιών |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Προσαρμογή | Ναί |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | υδραυλικός κινητήρας, τσιμούχα λαδιού υδραυλικού κινητήρα |
| Εύρος Ταχύτητας | 400-3000 σ.α.λ |
| Αρχή | Υδραυλική δύναμη |
| Χρήση | Μηχανήματα κατασκευής |
| Όνομα προϊόντος | Εναλλακτικά μέρη αντλιών με έμβολο |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Αντικατάσταση ανταλλακτικών υδραυλικής αντλίας, Επισκευή ανταλλακτικών εμβόλου αντλίας |
| Πρακομμένος | 6-12 μηνών |
| Υλικό | Χυτός, όλκιμος σίδηρος, χάλυβας, χαλκός και άλλοι |
| Λειτουργία | Εντελώς εναλλάξιμα |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλικός κινητήρας τύπου γραναζιού, Κινητήρας υψηλής ταχύτητας |
| Μέγιστη Ταχύτητα | Μέχρι 2400 στροφές ανά λεπτό |
| Χρώμα | Μαύρο, προσαρμόσιμο |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή πίεση |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλικός κινητήρας μετάδοσης κίνησης, μειωτήρας χαμηλής ταχύτητας |
| Εκτόπισμα | 4,2 ml/r |
| Μέγιστη ροπή | 20 nm |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
|---|---|
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Μηχανήματα |
| Μέγιστος ρυθμός ροής | 500-3000 στροφές ανά λεπτό |
| Σέρβις μετά την εγγύηση | 12 μήνες |
| Συμβατότητα με τα μέσα ενημέρωσης | Υδραυλικό λάδι |
|---|---|
| Προσδιορισμός | 45X30X30 cm |
| Ιδιορρυθμία | Υψηλή αποδοτικότητα μετάδοσης |
| Εφαρμογές | Μηχανήματα |
| Μέγιστος ρυθμός ροής | 500-3000 στροφές ανά λεπτό |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |