| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικό κύλινδρο φορτηγού απορριμμάτων |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Μονός Υδραυλικός Κύλινδρος, Μικρός Υδραυλικός Κύλινδρος |
| Υλικό | Χάλυβας/Άλλα Custom |
| Εγγύηση | 12 μηνών |
| MOQ | 1 τεμ |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικό κύλινδρο φορτηγού απορριμμάτων |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Μονός Υδραυλικός Κύλινδρος, Μικρός Υδραυλικός Κύλινδρος |
| Υλικό | Χάλυβας/Άλλα Custom |
| Εγγύηση | 12 μηνών |
| MOQ | 1 τεμ |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικό κύλινδρο φορτηγού απορριμμάτων |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Μονός Υδραυλικός Κύλινδρος, Μικρός Υδραυλικός Κύλινδρος |
| Υλικό | Χάλυβα ή άλλα |
| Εγγύηση | 12 μηνών |
| MOQ | 1 τεμ |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου | 1500-3500 mm ή Custom |
|---|---|
| Διάμετρος κύλινδρου | 150-220mm ή Custom |
| Πίεση Εργασίας | 18MPa~22MPa |
| Υλικό | Χάλυβας/Άλλα Custom |
| Τύπος σφράγισης | Τσιμούχες από καουτσούκ νιτριλίου |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικό κύλινδρο φορτηγού απορριμμάτων |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Μονός Υδραυλικός Κύλινδρος, Μικρός Υδραυλικός Κύλινδρος |
| Υλικό | Χάλυβα ή άλλα |
| Εγγύηση | 12 μηνών |
| MOQ | 1 τεμ |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κύλινδρος ανατρεπόμενων φορτηγών |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Κύλινδρος τρακτέρ, κύλινδρος θεριζοαλωνιστικής μηχανής |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου | 5cm-100000mm, Προσαρμοσμένο |
| Διάμετρος κύλινδρου | 40mm-380mm, Custom |
| Τύπος εργασίας | 18MPa~22MPa |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικοί κύλινδροι ανατρεπόμενων φορτηγών |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | υδραυλικό κύλινδρο, λάδι υδραυλικό, υδραυλικό έμβολο |
| Βάση | Σκουλαρίκι, Φλάντζα, Προσαρμόσιμο |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου | Προσαρμοσμένο |
| Εγγύηση | 12 μηνών |
| Υλικό | Χάλυβα ή άλλα |
|---|---|
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου | 150–2500 mm ή προσαρμοσμένο |
| Τύπος τοποθέτησης | Σκουλαρίκι, Σκουλαρίκι, Φλάντζα ή άλλο |
| Τύπος κυλίνδρου | Τηλεσκοπικός κύλινδρος |
| Διάμετρος κύλινδρου | 150-220mm ή Custom |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κύλινδρος ανατρεπόμενων φορτηγών |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Υδραυλικός κύλινδρος ανύψωσης/υδραυλικός κύλινδρος διεύθυνσης |
| Μήκος εγκεφαλικού επεισοδίου | 5cm-100000mm, Προσαρμοσμένο |
| Διάμετρος κύλινδρου | 40mm-380mm, Custom |
| Τύπος εργασίας | 18MPa~22MPa |
| Εφαρμογή | Φορτηγά απορριμμάτων |
|---|---|
| έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κύλινδρος |
| Λειτουργία | Πετρέλαιο εγχύσεων |
| Εγγύηση | 1 Έτος |