| Nominale druk | Aluminium |
|---|---|
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Vorkheftruck/graafmachine/tractor/anderen |
| Materialen | Aluminium |
|---|---|
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Vorkheftruck/graafmachine/tractor/anderen |
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
|---|---|
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Machines |
| Maximale stroomsnelheid | 500-3000 t/min |
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
|---|---|
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Machines |
| Maximale stroomsnelheid | 500-3000 t/min |
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
|---|---|
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Machines |
| Maximale stroomsnelheid | 500-3000 t/min |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | reductiemotor, externe tandwielpomp |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Materiaal | Gietijzer |
| Kleur | Zwart, klantgericht |
| Nominale druk | Aluminium |
|---|---|
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Vorkheftruck/graafmachine/tractor/anderen |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
|---|---|
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Machines |
| Maximale stroomsnelheid | 500-3000 t/min |
| Media -compatibiliteit | Hydraulische olie |
|---|---|
| Specificatie | 45 x 30 x 30 cm |
| Eigenaardigheid | Hoge Transmissieefficiency |
| Toepassingen | Machines |
| Maximale stroomsnelheid | 500-3000 t/min |