| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλικός κινητήρας OMR, Υδραυλικός κινητήρας υψηλής ταχύτητας χαμηλής ροπής |
| Εκτόπισμα | 6,2 ml/r |
| Προσαρμογή | Ναί |
| Συσκευασία | Κουτί από χαρτόνι |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κύλινδρος πολλαπλών σταδίων |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Στερέωση υδραυλικών κυλίνδρων, εξαρτήματα υδραυλικών κυλίνδρων |
| Εφαρμογή | Ανατρεπόμενο Φορτηγό, Αγροτικά Μηχανήματα |
| Στάδιο | Προσαρμόσιμο |
| Υλικό | Q345B, 45# |
| Όνομα προϊόντος | Πιλοτική αντλία |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | υδραυλική αντλία, αντλία υδραυλικής φόρτισης εκσκαφέα |
| Βάρος | 2,1 kg |
| Ονομαστική μετατόπιση | 26 mL/r |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλικός κινητήρας Gerotor, υδραυλικός κινητήρας parker torqlink |
| Σειρά μετατοπίσεων | 44,3 ml/r -147,5 ml/r |
| Εύρος Ταχύτητας | 400-2400 σ.α.λ |
| Διαλείπων | 275 bar |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική κλειδαριά |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | υδραυλική κλειδαριά σε υδραυλικό σύστημα, μπροστινοί και πλαϊνοί κύλινδροι εξέδρας υδραυλικής κλειδα |
| ΠΝ | 32 Mpa |
| Ονομαστικός ρυθμός ροής | 40L/λεπτό |
| Χρήση | υδραυλικές φιάλες |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντος | Ανταλλακτικά Gear Pump |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Ανταλλακτικά υδραυλικής αντλίας, |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Ναί |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος πλέγματος | Εξωτερικό πλέγμα |