| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | OMR hydraulische motor, snelle hydraulische motor met laag koppel |
| Verplaatsing | 6,2 ml/omw |
| Maatwerk | Ja |
| Verpakking | Kartonnen doos |
| Productnaam | Meertraps hydraulische cilinder |
|---|---|
| Trefwoorden | Hydraulische cilinders bevestigen, hydraulische cilindercomponenten |
| Sollicitatie | Kipper, landbouwmachines |
| Fase | Aanpasbaar |
| Materiaal | Q345B、45# |
| Productnaam | Pilotpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydraulische pomp, hydraulische laadpomp voor graafmachines |
| Gewicht | 2.1 kg |
| Nominale verplaatsing | 26 ml/r |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Gerotor hydraulische motor, Parker Torqlink hydraulische motor |
| Verplaatsingswaaier | 44,3 ml/r -147,5 ml/r |
| Snelheidsbereik | 400-2400 tpm |
| Met tussenpozen | 275 bar |
| Productnaam | Hydraulisch slot |
|---|---|
| Trefwoorden | hydraulisch slot in hydraulisch systeem, hydraulische stempelcilinders aan de voor- en zijkant |
| PN | 32 MPa |
| Nominale stroomsnelheid | 40L/min |
| Gebruik | hydraulische cilinders |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |
| Productnaam | Reserveonderdelen tandwielpomp |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Reserveonderdelen voor hydraulische pompen, |
| Dienst na verkoop | Ja |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Mesh-type | Externe meshing |