| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik hydrauliczny OMR, szybki silnik hydrauliczny o niskim momencie obrotowym |
| Przemieszczenie | 6,2 ml/obr |
| Personalizacja | Tak |
| Uszczelka | Pudełko kartonowe |
| Nazwa produktu | Wielostopniowy siłownik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Mocowanie cylindrów hydraulicznych, elementów cylindrów hydraulicznych |
| Aplikacja | Wywrotka, maszyny rolnicze |
| Scena | Możliwość dostosowania |
| Tworzywo | Q345B, 45# |
| Nazwa produktu | Pompa pilotowa |
|---|---|
| Słowa kluczowe | pompa hydrauliczna, hydrauliczna pompa ładująca koparki |
| Waga | 2,1 kg |
| Nominalne przemieszczenie | 26 ml/obr |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik hydrauliczny Gerotor, silnik hydrauliczny Parker Torqlink |
| Zakres przemieszczenia | 44,3 ml/obr. -147,5 ml/obr |
| Zakres prędkości | 400-2400 obr./min |
| Przerywany | 275 barów |
| Nazwa produktu | Blokada hydrauliczna |
|---|---|
| Słowa kluczowe | blokada hydrauliczna w układzie hydraulicznym, przednie i boczne siłowniki hydrauliczne blokady podp |
| PN | 32 MPa |
| Znamionowe natężenie przepływu | 40l/min |
| Stosowanie | Cylindry hydrauliczne |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |