| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Tamir Takımı |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | parker tandem dişli pompa, dişli pompanın değiştirilmesi |
| Malzeme | Dökme demir |
| Renk | Siyah |
| Uyumlu | EVET/%100 |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | dişli motor, harici dişli pompa |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Malzeme | Dökme demir |
| Renk | Siyah, özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | Pilot Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pilot Pompa, yardımcı pilot pompa |
| Optimum hız | 1500-2500 dev/dak |
| Renk | Gümüş |
| Adedi | 1 |
| Medya uyumluluğu | Hidrolik yağı |
|---|---|
| Şartname | 45X30X30cm |
| Tuhaflık | Yüksek İletim Verimliliği |
| Uygulamalar | Makineler |
| Maksimum Akış Hızı | 500-3000 rpm |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Tahrik Motoru, düşük hızlı dişli motor |
| Yer değiştirme | 4,2 ml/dak |
| Maksimum tork | 20 deniz mili |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Ürün Adı | Hidrolik motor |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Dişli tipi hidrolik motor, Yüksek hızlı dişli motor |
| Maksimum Hız | 2400 rpm'ye kadar |
| Renk | Siyah, özelleştirilebilir |
| Özellikler | Yüksek Basınç |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | dişli motor, Yüksek Hızlı Hidrolik Dişli Motoru |
| Hız aralığı | 400-2400 devir/dakika |
| Malzeme | Dökme demir |
| Kullanmak | Madencilik ve Kazı Makineleri |
| Ürün Adı | Dişli Pompa Yedek Parçaları |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Yedek Parçaları, |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Meshleme tipi | Dış ağ oluşturma |
| Ürün Adı | Dış Dişli Motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | hidrolik dişli motor, yüksek torklu dişli motor |
| Malzeme | Dökme demir |
| Kullanmak | Kaldırma ekipmanları |
| Renk | Siyah, özelleştirilebilir |