| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik hydrauliczny z przekładnią, silnik z przekładnią o dużej prędkości |
| Maksymalna prędkość | Do 2400 obr./min |
| Kolor | Czarny, konfigurowalny |
| Cechy | Wysokie ciśnienie |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczny motoreduktor Parkera, hydrauliczny motoreduktor o niskiej prędkości |
| Przemieszczenie | 6,2 ml/obr |
| Prędkość znamionowa | 1500 obr./min |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | silnik hydrauliczny z przekładnią, silnik z przekładnią zewnętrzną |
| Tworzywo | Aluminium |
| Aplikacja | Platforma do podnoszenia pojazdów |
| MOQ | 1 |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | silnik z przekładnią zewnętrzną, silnik z przekładnią szybkoobrotową |
| Prędkość znamionowa | 1500 obr./min |
| Ciśnienie | 270-300 barów |
| Personalizacja | Tak |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczny silnik napędowy, silnik przekładniowy o niskiej prędkości |
| Maks. moment obrotowy | 20 nm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Tworzywo | Aluminium |
| Nazwa produktu | Silnik tłokowy hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik tłokowy typu tarczy sterującej, silnik tłokowy o zmiennym wydatku |
| Aplikacja | Maszyny morskie, sprzęt górniczy |
| Przemieszczenie | 28-1000cm³/obr |
| Kołnierz | 4 otwory lub 8 otworów |
| Nazwa produktu | Silnik tłokowy hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik tłokowy, hydrauliczny silnik tłokowy |
| Aplikacja | Koparka, maszyny budowlane |
| Przemieszczenie | 56cm³/obr |
| Nominalny moment obrotowy | 356 Nm |
| Nazwa produktu | Silnik tłokowy hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik tłokowy osiowy, silnik tłokowy o wysokim momencie obrotowym |
| Aplikacja | Mieszalnik transportowy, koparka, walec drogowy |
| Przemieszczenie | 105cm³/obr |
| Usługa gwarancyjna | 12 miesięcy |
| Nazwa produktu | Silnik hydrauliczny |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Silnik hydrauliczny OMR, szybki silnik hydrauliczny o niskim momencie obrotowym |
| Przemieszczenie | 6,2 ml/obr |
| Personalizacja | Tak |
| Uszczelka | Pudełko kartonowe |
| Nazwa produktu | Zewnętrzny silnik przekładniowy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | hydrauliczny silnik przekładniowy, silnik przekładniowy o wysokim momencie obrotowym |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Używać | Sprzęt do podnoszenia |
| Kolor | Czarny, konfigurowalny |