| Productnaam | Hydraulische motor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische motor van het tandwieltype, hogesnelheidsreductiemotor |
| Maximale snelheid | tot 2400 t/min |
| Kleur | Zwart, klantgericht |
| Functies | Hoge druk |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Parker hydraulische reductiemotor, hydraulische reductiemotor met lage snelheid |
| Verplaatsing | 6,2 ml/omw |
| Nominale snelheid | 1500 r/min |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydraulische tandwielmotor, externe reductiemotor |
| Materiaal | Aluminium |
| Sollicitatie | Voertuig Opheffend Platform |
| MOQ | 1 |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | externe reductiemotor, hogesnelheidsreductiemotor |
| Nominale snelheid | 1500 r/min |
| Druk | 270-300 bar |
| Maatwerk | Ja |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Hydraulische aandrijfmotor, reductiemotor met laag toerental |
| Max.koppel | 20 nm |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Aluminium |
| Productnaam | Hydraulische zuigermotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Zuigermotor van het type tuimelschijf, zuigermotor met variabele cilinderinhoud |
| Sollicitatie | Maritieme machines, mijnbouwapparatuur |
| Verplaatsing | 28-1000cm³/omw |
| Flens | 4 gaten of 8 gaten |
| Productnaam | Hydraulische zuigermotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Zuigermotor, hydraulische zuigermotor |
| Sollicitatie | Graafmachines, bouwmachines |
| Verplaatsing | 56cm³/omw |
| Nominaal koppel | 356 N・m |
| Productnaam | Hydraulische zuigermotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | Axiale zuigermotor, zuigermotor met hoog koppel |
| Sollicitatie | Transitmixer, graafmachine, wals |
| Verplaatsing | 105cm³/omw |
| Garantieservice | 12 maanden |
| Productnaam | Hydraulische versnellingsmotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | OMR hydraulische motor, snelle hydraulische motor met laag koppel |
| Verplaatsing | 6,2 ml/omw |
| Maatwerk | Ja |
| Verpakking | Kartonnen doos |
| Productnaam | Externe reductiemotor |
|---|---|
| Sleutelwoorden | hydraulische reductiemotor, reductiemotor met hoog koppel |
| Materiaal | Gietijzer |
| Gebruik | Heftoestel |
| Kleur | Zwart, klantgericht |