| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλικός κινητήρας τύπου γραναζιού, Κινητήρας υψηλής ταχύτητας |
| Μέγιστη Ταχύτητα | Μέχρι 2400 στροφές ανά λεπτό |
| Χρώμα | Μαύρο, προσαρμόσιμο |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή πίεση |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | υδραυλικός κινητήρας με γρανάζια parker, υδραυλικός κινητήρας χαμηλής ταχύτητας |
| Εκτόπισμα | 6,2 ml/r |
| Ωριαία ταχύτητα | 1500 r/min |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | υδραυλικός κινητήρας με γρανάζια, εξωτερικός κινητήρας μετάδοσης |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Εφαρμογή | Ανυψωτική πλατφόρμα οχημάτων |
| MOQ | 1 |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | εξωτερικός κινητήρας μετάδοσης, κινητήρας υψηλής ταχύτητας |
| Ωριαία ταχύτητα | 1500 r/min |
| Πίεση | 270-300 bar |
| Προσαρμογή | Ναί |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλικός κινητήρας μετάδοσης κίνησης, μειωτήρας χαμηλής ταχύτητας |
| Μέγιστη ροπή | 20 nm |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας έμβολο |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Εμβολοκινητήρας τύπου Swash-Plate, Εμβολοκινητήρας Μεταβλητής Μετατόπισης |
| Εφαρμογή | Ναυτιλιακά Μηχανήματα, Εξοπλισμός Μεταλλείων |
| Εκτόπισμα | 28-1000 cm³/στροφ |
| Φλάντζα | 4 τρύπες ή 8 τρύπες |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας έμβολο |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Εμβολοφόρος κινητήρας, Υδραυλικός κινητήρας εμβόλου |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας, μηχανήματα κατασκευής |
| Εκτόπισμα | 56 cm³/στροφ |
| Ονομαστική ροπή | 356 N・m |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας έμβολο |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Κινητήρας αξονικού εμβόλου, κινητήρας εμβόλου υψηλής ροπής |
| Εφαρμογή | Μίξερ διαμετακόμισης, εκσκαφέας, οδοστρωτήρας |
| Εκτόπισμα | 105 cm³/στροφ |
| Υπηρεσία εγγύησης | 12 Μήνες |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Υδραυλικός κινητήρας OMR, Υδραυλικός κινητήρας υψηλής ταχύτητας χαμηλής ροπής |
| Εκτόπισμα | 6,2 ml/r |
| Προσαρμογή | Ναί |
| Συσκευασία | Κουτί από χαρτόνι |
| Όνομα προϊόντος | Κινητήρας εξωτερικού γραναζιού |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | υδραυλικός κινητήρας μετάδοσης κίνησης, κινητήρας γραναζιών υψηλής ροπής |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Χρήση | Ανυψωτικός εξοπλισμός |
| Χρώμα | Μαύρο, προσαρμόσιμο |