| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Typ zaworu | Zawór kulowy |
|---|---|
| Materiał piłki | Stal węglowa |
| Rozmiar połączenia | 1 cal, 1/2 cala, 1/4 cala, 2 cale, 3 cale, 3/4 cala, 3/8 cala |
| Temperatura pracy Zakres | -22-140F |
| temperatura mediów | Wysoka temperatura |
| Typ zaworu | Zawór kulowy |
|---|---|
| Materiał piłki | Stal węglowa |
| Rozmiar połączenia | 1 cal, 1/2 cala, 1/4 cala, 2 cale, 3 cale, 3/4 cala, 3/8 cala |
| Temperatura pracy Zakres | -22-140F |
| temperatura mediów | Wysoka temperatura |
| Typ zaworu | Zawór kulowy |
|---|---|
| Materiał piłki | Stal węglowa |
| Rozmiar połączenia | 1 cal, 1/2 cala, 1/4 cala, 2 cale, 3 cale, 3/4 cala, 3/8 cala |
| Temperatura pracy Zakres | -22-140F |
| temperatura mediów | Wysoka temperatura |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Typ zaworu | Sterowanie hydraulicznym zaworem elektromagnetycznym |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Kontrola wychodząca wideo | Pod warunkiem, że |
| Aplikacja | Oryginalny, najlepszy zamiennik Valve |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Typ zaworu | Sterowanie hydraulicznym zaworem elektromagnetycznym |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Waga | 10 |
| Aplikacja | Oryginalny, najlepszy zamiennik Valve |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Typ zaworu | Sterowanie hydraulicznym zaworem elektromagnetycznym |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Waga | 10 |
| Aplikacja | Sprzęt elektroniczny, automatyka przemysłowa |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Typ zaworu | Sterowanie hydraulicznym zaworem elektromagnetycznym |
| Tworzywo | Lane żelazo |
| Waga | 10 |
| Aplikacja | Sprzęt elektroniczny, automatyka przemysłowa |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny ZAWÓR STERUJĄCY |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Zawory kulowe KHB3K-G3/8, wysokociśnieniowy trójdrogowy zawór kulowy G1/2 |
| DN | 15 |
| PN | 315 bar |
| Stosowanie | Hydrauliczny zawór kulowy trójdrogowy G1/2 |