| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |
| Aplikacja | Koparka |
|---|---|
| Nazwa produktu | Cylinder hydrauliczny |
| Funkcjonować | Olej wtryskowy |
| Próbka | Dostępny |
| Specyfikacja | 150*30*30 cm |
| Nazwa produktu | Cylinder wielostopniowy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Hydrauliczny siłownik podnoszenia, Cylinder łuparki do drewna |
| Bore Dia | Zwyczaj |
| Dia | Zwyczaj |
| Aplikacja | Maszyny rolnicze |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Typ zaworu | Sterowanie hydraulicznym zaworem elektromagnetycznym |
| Aplikacja | Dla silnika 771D 775D 776D |
| Magazyn | W magazynie |
| Typ | Przełącznik kierunkowskazów |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Model | Sprzęgła |
|---|---|
| Średnica otworu | 38 mm-155 mm, konfigurowalny |
| Struktura | Elastyczny |
| Typ | Sprzęgło elastyczne |
| Pakiet Transportowy | Karton |
| Typ zaworu | Zawór kulowy |
|---|---|
| Materiał piłki | Stal węglowa |
| Rozmiar połączenia | 1 cal, 1/2 cala, 1/4 cala, 2 cale, 3 cale, 3/4 cala, 3/8 cala |
| Temperatura pracy Zakres | -22-140F |
| temperatura mediów | Wysoka temperatura |
| Nazwa produktu | Cylinder teleskopowy |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Regeneracja siłownika hydraulicznego, siłownika hydraulicznego |
| Aplikacja | Platforma rozładunkowa |
| Kolor | Zwyczaj |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Nazwa produktu | Części zamienne do pomp zębatych |
|---|---|
| Słowa kluczowe | Części zamienne do pomp hydraulicznych, |
| Obsługa posprzedażna | Tak |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Typ siatki | Siatka zewnętrzna |