| Ürün Adı | Hidrolik pompa kontrol valfi |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Akış Kontrol Vanası, Hidrolik Pompa Kontrol Vanası |
| Uyumlu Pompa | HAWE Hidrolik Pompası |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~80°C |
| Başvuru | İnşaat Makineleri Tamiri, Pistonlu Pompa Tamiri |
| Ürün Adı | rexroth pompa kontrol vanası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Basınç Kontrol Vanası |
| uygulama | İnşaat Makinası, Gemi Vinci |
| Tip | Hidrolik Pistonlu Pompanın Yedek Parçaları |
| Uyumlu Pompa | Rexroth A11VO45/60/75 Pompa |
| Ürün Adı | Entegre Hidrolik Pompa Kontrol Vanası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Hidrolik Pompa Oransal Kontrol Vanası |
| Tip | Hidrolik Pistonlu Pompanın Yedek Parçaları |
| Uyumlu Pompa | Sauer PV23 Serisi |
| Başvuru | Tarım Makinaları, İnşaat Makinaları |
| Ürün Adı | Hidrolik Pompa Servo Kontrol Vanası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Pompa Kontrol Vanası |
| Tip | Hidrolik Pistonlu Pompanın Yedek Parçaları |
| Uyumlu Pompa | Rexroth A4VG90/125/180/250 |
| Başvuru | Maden Makinaları, Ağır Vasıta Hidrolik Sistemi |
| Ürün adı | Tarımsal Hidrolik Silindirler |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Döner Tiller Kaldırma Silindiri 、 Kontrol Toprak İşleme Derinliğini Ayarlama Hidrolik Silindir |
| Başvuru | Çiftlik Hidrolik Sistemi |
| Malzeme | 45#/Özel |
| Renk | Siyah/Kırmızı/Mavi/Özel |
| Ürün Adı | Pilot Pompa |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | yardımcı pistonlu pompa, hidrolik pilot pompa |
| Ağırlık | 3.1 kg |
| Kullanmak | Ekskavatör |
| Renk | Gümüş |
| Ürün Adı | Tarımsal hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Traktör Silindiri, Kubota Silindiri |
| Malzeme | Yüksek mukavemetli çelik |
| Başvuru | Tekerlekli Traktörler, Tarım Makinaları |
| Dış çap | 50-200mm veya Özel |
| Ürün Adı | teleskopik hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Teleskopik Silindir、Silindir Teleskopik |
| Başvuru | Tarımsal Silindir |
| Malzeme | 45#/Özelleştirilebilir |
| Logo | Talebe göre |
| Ürün Adı | Tarımsal hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Bom Silindiri, Mini Hidrolik Silindir |
| Malzeme | 45 Çelik |
| Renk | Siyah, Sarı, Kırmızı, Mavi, Özel |
| Garanti | 12 Ay |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Garanti | 1 Yıl |