| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικοί κύλινδροι εκσκαφέων |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Κύλινδρος εμβόλου διπλής δράσης, κύλινδρος συγκολλημένου σώματος |
| Εφαρμογή | Φάρμα υδραυλικοί κύλινδροι |
| Υλικό | 45#/Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Μαύρο/Κίτρινο/Μπλε/Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Γεωργικοί Υδραυλικοί Κύλινδροι |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Tillers Hydraulic Cylinders、harrows Hydraulic Cylinders |
| Εφαρμογή | Αγροϋδραυλικοί κύλινδροι |
| Υλικό | 45#/Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Μαύρο/Κίτρινο/Κόκκινο/Μπλε/Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Φάρμα υδραυλικοί κύλινδροι |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Υδραυλικοί κύλινδροι περονοφόρου, υδραυλικοί κύλινδροι εκσκαφέων |
| Εφαρμογή | Αγροϋδραυλικοί κύλινδροι |
| Υλικό | 45#/Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Μαύρο/Κίτρινο/Κόκκινο/Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Κύλινδρος τρέιλερ κόκκων |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Κύλινδροι Skid Loaders, Υδραυλικοί κύλινδροι Harrows |
| Εφαρμογή | Αγροϋδραυλικοί κύλινδροι |
| Υλικό | ΕΘΙΜΟ |
| Χρώμα | Μαύρο/Κίτρινο/Κόκκινο/Μπλε/Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας έμβολο |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Κινητήρας εμβόλων Eaton, κινητήρας αξονικού εμβόλου |
| Εφαρμογή | Φορτηγό Μπετονιέρα, Μηχανήματα Κατασκευών |
| Εκτόπισμα | 89,1 cm³/στροφ |
| Υπηρεσία εγγύησης | 6-12 μηνών |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας έμβολο |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | Κινητήρας αξονικού εμβόλου, κινητήρας εμβόλου υψηλής ροπής |
| Εφαρμογή | Μίξερ διαμετακόμισης, εκσκαφέας, οδοστρωτήρας |
| Εκτόπισμα | 105 cm³/στροφ |
| Υπηρεσία εγγύησης | 12 Μήνες |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |