| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κύλινδρος |
| Λειτουργία | Πετρέλαιο εγχύσεων |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κύλινδρος |
| Λειτουργία | Πετρέλαιο εγχύσεων |
| Εξουσία | Υδραυλικά & Πνευματικά |
| Προσδιορισμός | 150*30*30 εκ |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κύλινδρος |
| Λειτουργία | Πετρέλαιο εγχύσεων |
| Δείγμα | διαθέσιμος |
| Προσδιορισμός | 150*30*30 εκ |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κύλινδρος |
| Λειτουργία | Πετρέλαιο εγχύσεων |
| Δείγμα | διαθέσιμος |
| Προσδιορισμός | 150*30*30 εκ |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κύλινδρος πολλαπλών σταδίων βαρέως τύπου |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Υδραυλικός γρύλος κυλίνδρου, κύλινδρος ανύψωσης |
| Εφαρμογή | Μηχανικός Υδραυλικός Κύλινδρος Βαρέων Οχημάτων |
| Στάδιο | έθιμο |
| Τύπος τοποθέτησης | Σκουλαρίκι, Φλάντζα, Κλέβις. Πόδι, Σκουλαρίκι, Προσαρμόσιμο |
| Όνομα προϊόντος | συμπτύσσοντας υδραυλικός κύλινδρος |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Κύλινδρος Parker/Υδραυλικός κύλινδρος Hyva |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα κατασκευών / Γεωργικά μηχανήματα / Υγειονομικά και ειδικά οχήματα |
| Μπόρε Ντία | έθιμο |
| Ράβδος | έθιμο |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. Σειρά | -22-140F |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. Σειρά | -22-140F |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. Σειρά | -22-140F |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |
| Τύπος βαλβίδας | Σφαίρα Βαλβίδα |
|---|---|
| Υλικό μπάλας | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1 in, 1/2 in, 1/4 in, 2 in, 3 in, 3/4 in, 3/8 in |
| Θερμοκρασία λειτουργίας. Σειρά | -22-140F |
| θερμοκρασία των μέσων | Υψηλή θερμοκρασία |