| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |
| Μοντέλο | Συζεύξεις |
|---|---|
| Διάμετρος οπής | 38mm-155mm, Προσαρμόσιμο |
| Δομή | Εύκαμπτος |
| Τύπος | Ελαστική ζεύξη |
| Πακέτο μεταφοράς | χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κύλινδρος πολλαπλών σταδίων |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Στερέωση υδραυλικών κυλίνδρων, εξαρτήματα υδραυλικών κυλίνδρων |
| Εφαρμογή | Ανατρεπόμενο Φορτηγό, Αγροτικά Μηχανήματα |
| Στάδιο | Προσαρμόσιμο |
| Υλικό | Q345B, 45# |
| Όνομα προϊόντος | τηλεσκοπικός υδραυλικός κύλινδρος |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Τηλεσκοπικός κύλινδρος, Τηλεσκοπικός κύλινδρος |
| Εφαρμογή | Αγροτικός κύλινδρος |
| Υλικό | 45#/Προσαρμόσιμο |
| Λογότυπο | Σύμφωνα με τη ζήτηση |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικό κύλινδρο φορτηγού απορριμμάτων |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Τηλεσκοπικός κύλινδρος εμπρός τοποθετημένος, τηλεσκοπικός κύλινδρος κάτω από το αμάξωμα |
| Εφαρμογή | κύλινδρος ανατρεπόμενου οχήματος |
| Τύπος τοποθέτησης | Προσαρμόσιμο |
| Λειτουργία | Ανύψωση και Εκφόρτωση |
| Όνομα προϊόντος | Τηλεσκοπικός κύλινδρος |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Ανακατασκευή υδραυλικού κυλίνδρου, υδραυλικού κυλίνδρου εμβόλου |
| Εφαρμογή | Πλατφόρμα εκφόρτωσης |
| Χρώμα | έθιμο |
| Εγγύηση | 12 Μήνες |
| Όνομα προϊόντος | Βαλβίδα υψηλών σφαιρών |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Σφαιρική βαλβίδα υψηλής πίεσης 1 2 ιντσών, σφαιρική βαλβίδα υψηλής πίεσης 3 8 |
| DN | 15 |
| ΠΝ | 31,5 MPa |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Σταθερό κλείδωμα • Ακριβής έλεγχος • Ασφαλές και αξιόπιστο |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική κλειδαριά |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | υδραυλική κλειδαριά σε υδραυλικό σύστημα, μπροστινοί και πλαϊνοί κύλινδροι εξέδρας υδραυλικής κλειδα |
| ΠΝ | 32 Mpa |
| Ονομαστικός ρυθμός ροής | 40L/λεπτό |
| Χρήση | υδραυλικές φιάλες |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κινητήρας τροχιάς |
|---|---|
| Λέξεις κλειδιά | υδραυλικός κινητήρας με γρανάζια parker, υδραυλικός κινητήρας χαμηλής ταχύτητας |
| Εκτόπισμα | 6,2 ml/r |
| Ωριαία ταχύτητα | 1500 r/min |
| Περίοδος εγγύησης | 12 Μήνες |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλικός κύλινδρος |
| Λειτουργία | Πετρέλαιο εγχύσεων |
| MOQ | 1 ΣΕΤ |
| Δομή | Έμβολο/Έμβολο/Τηλεσκοπικό Τύπο |