| Modeli | Kaplinler |
|---|---|
| Delik Çapı | 38mm-155mm, Özelleştirilebilir |
| Yapı | Esnek |
| Tip | Elastik Kaplin |
| Taşıma Paketi | karton |
| Modeli | Kaplinler |
|---|---|
| Delik Çapı | 38mm-155mm, Özelleştirilebilir |
| Yapı | Esnek |
| Tip | Elastik Kaplin |
| Taşıma Paketi | karton |
| Ürün Adı | Çok Kademeli Hidrolik Silindir |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Hidrolik Silindirlerin Sabitlenmesi、Hidrolik Silindir Bileşenleri |
| Başvuru | Damperli Kamyon、Tarım Makineleri |
| Sahne | Özelleştirilebilir |
| Malzeme | Q345B, 45# |
| Ürün Adı | teleskopik hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Teleskopik Silindir、Silindir Teleskopik |
| Başvuru | Tarımsal Silindir |
| Malzeme | 45#/Özelleştirilebilir |
| Logo | Talebe göre |
| Ürün Adı | Çöp kamyonu hidrolik silindir |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Öne Monte Teleskopik Silindir、Gövde Altı Teleskopik Silindir |
| Başvuru | damperli kamyon silindiri |
| Montaj Tipi | Özelleştirilebilir |
| İşlev | Kaldırma ve Boşaltma |
| Ürün Adı | Teleskopik silindir |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Hidrolik Silindirin Yeniden İnşası、Hidrolik Ram Silindiri |
| Başvuru | İndirim platformu |
| Renk | Gelenek |
| Garanti | 12 Ay |
| Ürün Adı | Yüksek Basınçlı Küresel Vana |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | 1 2 inç yüksek basınçlı küresel vana、3 8 yüksek basınçlı küresel vana |
| DN | 15 |
| PN | 31,5 MPa |
| Anahtar Özellikler | Stabil Kilitleme • Hassas Kontrol • Güvenli ve Güvenilir |
| Ürün Adı | Hidrolik Kilit |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Hidrolik sistemdeki hidrolik kilit, Ön ve yan hidrolik kilit destek silindirleri |
| PN | 32 MPa |
| Nominal akış hızı | 40l/dk |
| Kullanım | Hidrolik silindirler |
| Ürün Adı | Hidrolik dişli motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Parker hidrolik dişli motor, düşük hızlı hidrolik dişli motor |
| Yer değiştirme | 6,2 ml/dak |
| Nominal hız | 1500 dev/dak |
| Garanti Süresi | 12 Ay |
| Başvuru | Ekskavatör |
|---|---|
| Ürün Adı | Hidrolik silindir |
| İşlev | Enjeksiyon yağı |
| Adedi | 1 TAKIM |
| Yapı | Pistonlu/Pistonlu/Teleskopik Tip |